Principiniame mūšyje „Man City“ sutrypė „Liverpool“ klubą

„Manchester City“ futbolininkai buvo pikti. Jie prarado Anglijos čempionų titulą, tačiau ketvirtadienio vakarą parodė charakterį ir sutrypė naujuosius „Premier“ lygos karalius – „Liverpool“ ekipą.
Raheemas Sterlingas
Raheemas Sterlingas / „Scanpix“ nuotr.

„Mėlynieji“ namuose Jurgeno Kloppo auklėtinius sumušė net 4:0.

Kevinas De Bruyne 25-ąją minutę namuose atidarė įvarčių fontanėlį, kai realizavo 11 metrų baudinį.

Skirtumą padvigubino 35-ąją minutę pasižymėjęs Raheemas Sterlingas, o prieš pat pertrauką trečiąjį įvartį į čempionų vartus pasiuntė Philas Fodenas.

Po pertraukos ketvirtąjį įvartį į savo vartus įsimušė Alexas Exlade'as-Chamberlainas.

Kitose rungtynėse „Sheffield United“ netikėtai 3:1 tėškė antausį Londono „Tottenham Hotspur“ komandai.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Sanderis Berge'as (31 min.), Lysas Moussetas (84 min.) ir Oliveris McBurnie (84 min.).

Paguodos įvartį „Spurs“ komandai pelnė Harry Kane'as jau 90-ąją minutę.