Pritrenkiančiai MLS lygoje debiutavęs ir pergalę išplėšęs Z.Ibrahimovičius: „Negalėjau nuvilti“

Zlatanas Ibrahimovičius tiesiog pritrenkiančiai debiutavo JAV MLS lygoje. Švedas aikštėje pasirodė tik 71-ą minutę, tačiau spėjo pelnyti du įvarčius ir išplėšti „LA Galaxy“ ekipai pergalę Los Andželo derbyje.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / „Scanpix“ nuotr.

„LA Galaxy“ prieš „Los Angeles FC“ triumfavo 4:3, ir tai neįtikėtina, mat sužaidus valandą „LA Galaxy“ atsilikinėjo 0:3.

„Los Angeles FC“ pirmavo po dviejų Carloso Velos (5 ir 26 min.) įvarčių ir Danielio Stereso įvarčio į savus vartus (48 min.), tačiau „LA Galaxy“ užteko pusvalandžio, kad išsigelbėtų.

„We want Zlatan!“ (liet. „Mes norime Zlatano!“) – skandavo tribūnos antrajame kėlinyje.

Sebastianas Lletgetas rezultatą sušvelnino Z.Ibrahimovičiui dar sėdint ant suolo (61 min.). Kai švedas pasirodė aikštėje, Chrisas Pontius pelnė antrąjį šeimininkų įvartį (73 min.).

Tuomet atėjo Ibros eilė.

Kvapą gniaužiančiu šūviu iš maždaug 37 metrų Zlatanas atidarė savo įvarčių sąskaitą MLS lygoje (77 min.), o pergalingą įvartį smūgiu galva pelnė per teisėjo pridėtą laiką.

„Aš girdėjau žiūrovų skandavimus. Jie palaikė, stūmė mane ir aš jiems atsilyginau“, – po mačo kalbėjo 36-erių puolėjas.

Ibra sau būdingu stiliumi pakomentavo debiutinį savo įvartį, tapusį tikra rungtynių puošmena:

„Pasakiau sau, kad šįkart smūgiuosiu. Nebėgsiu su tuo kamuoliu, pataupysiu jėgas kitoms 15 minučių. Ir kamuolys atsidūrė tinkle“.

„Aš turėjau įmušti, – surimtėjęs tęsė Z.Ibrahimovičius. – Su manimi į naują klubą ateina ir mano istorija. Negalėjau nuvilti“.