PSG triumfavo Prancūzijos lygos taurės finale

Šeštadienį vakare paaiškėjo Prancūzijos lygos taurės nugalėtojas. Paryžiuje vykusiame „Coupe de la Ligue“ finale „Paris St.Germain“ ekipa 2:1 nugalėjo Liono „Olympique“.
PSG triumfas Prancūzijos taurės finale
PSG triumfas Prancūzijos taurės finale / „Scanpix“ nuotr.

Jau nuo pirmųjų minučių Laurento Blanco treniruojama ekipa įrodinėjo savo pranašumą: 4-ąją minutę pasižymėjo Edinsonas Cavani.

Prieš pertrauką paryžiečiams pavyko savo pranašumą padvigubinti, kai 33-ąją minutę paskirtą 11 metrų baudinį realizavo antrąjį savo įvartį įmušęs E.Cavani.

Po pertraukos „Olympique“ ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą: 54-ąją susitikimo minutę pasižymėjo Alexandre'as Lacazette'as.

Vis dėlto, PSG klubas iš savo rankų susikrauto pranašumo nepaleido ir triumfavo šalies lygos taurės turnyre.

Šį sezoną komanda turi galimybę iškovoti dublį – „Ligue 1“ pirmenybėse L.Blanco auklėtiniai iki čempionato pabaigos likus 5 turams pirmauja 10 taškų.

„Olympique Lyonnais“ – „Paris St.Germain“ 1:2
4' [0 – 1] E.Cavani
33' [0 – 2] E.Cavani (11 m)
54' [1 – 2] A.Lacazette