PSG žengė į aštuntfinalį, „Man City“ į vartus teko statyti gynėją

Trečiadienio vakarą sužaistos dar šešerios UEFA Čempionų lygos grupių etapo ketvirtojo turo dvikovos, po kurio vietą atkrintamosiose užsitikrino „Paris Saint Germain“ klubas. Prancūzijos čempionai prisijungė prie keliomis valandomis anksčiau vietas aštuntfinalyje užsitikrinusių Miuncheno „Bayern“ ir Turino „Juventus“ klubų.
Kyle'as Walkeris
Kyle'as Walkeris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

A grupės favoritai savo varžovams dovanų nedalijo. „Paris Saint Germain“ laimėjo ir ketvirtą mačą iš eilės, 1:0 namuose palaužę „Brugge“ futbolininkus bei žengė į aštuntfinalį.

22-ąją pasižymėjo Mauro Icardi.

Vieną koją į atkrintamąsias įkėlė ir Madrido „Real“, net 6:0 namuose nepalikęs vilčių Stambulo „Galatasaray“ ekipai.

Tris įvarčius nugalėtojams įmušė 18-metis brazilas Rodrygo, du pridėjo Karimas Benzema, vieną – Sergio Ramosas.

Likus dviem turams prieš trečioje vietoje žengiantį „Brugge“ klubą Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai turi penkių taškų persvarą.

A grupė
1. PSG 4 4 0 0 10:0 12
2. Real 4 2 1 1 9:5 7
3. Brugge 4 0 2 2 2:8 2
4. Galatasaray 4 0 1 3 0:9 1

B grupėje tvirtą žingsnį link atkrintamųjų žengė Londono „Tottenham Hotspur“, svečiuose 4:0 susitvarkęs su Belgrado „Crvena zvezda“.

Du kartus pasižymėjo korėjietis Son Heung-Minas, po kartą – argentinietis Giovani Lo Celso ir danas Christianas Eriksenas.

Antrą vietą grupėje užimantis „Spurs“ serbus dabar lenkia jau keturiais taškais.

B grupė
1. Bayern 4 4 0 0 15:4 12
2. Tottenham Hotspur 4 2 1 1 13:9 7
3. Crvena zvezda 4 1 0 3 3:13 3
4. Olympiakos 4 0 1 3 5:10 1

Įdomiausiai įvykiai klostėsi C grupėje.

Tris pirmus mačus laimėjęs „Manchester City“ kaip reikiant vargo Italijoje, žaisdamas prieš taškų neturinčią debiutantę Bergamo „Atalanta“.

7-ąją minutę Raheemas Sterlingas išvedė svečius į priekį, o 43-ąją minutę Gabrielis Jesusas nerealizavo 11m baudinio.

Antrojo kėlinio pradžioje Mario Pašaličiui pavyko rezultatą išlyginti, o apogėjus buvo pasiektas 80-ąją minutę.

Pertraukos metu Edersoną vartuose pakeitęs Claudio Bravo už paskutinės vilties pražangą buvo išvarytas iš aikštės, tad Pepui Guardiolai į vartus teko statyti krašto gynėją Kyle'ą Walkerį.

Visgi šeimininkų šturmą dešimtyje žaidę Anglijos čempionai atlaikė, o K.Walkeris vartuose net kelis sykius sėkmingai sužaidė gaudydamas kamuolį – 1:1.

Kitas grupės mačas tarp Zagrebo „Dinamo“ ir Donecko „Šachtar“ irgi baigėsi taikiai 3:3, nors kroatai sužaidus 90 minučių turėjo dviejų įvarčių pranašumą.

C grupė
1. Manchester City 4 3 1 0 11:2 10
2. Šachtar 4 1 2 1 7:9 5
3. Dinamo 4 1 2 1 9:7 5
4. Atalanta 4 0 1 3 3:12 1

D grupėje visus mačus iki šios savaitės pralaimėjęs Leverkuzeno „Bayer“ kiek netikėtai 2:1 namuose nugalėjo Madrido „Atletico“ komandą.

Visgi nepaisant kluptelėjimo Vokietijoje, Diego Simeone komandos šansai žengti į atkrintamąsias labai geri – artimiausius persekiotojus Ispanijos klubas lenkia keturiais taškais.