Puikus debiutas – K.Honda įvarčiu prisidėjo prie triuškinančios „Sūduvos“ pergalės

Milžinišką ažiotažą Lietuvoje savo persikėlimu į A lygos vicečempionų gretas sukėlęs Keisuke Honda jau debiutiniame savo mače surengė dėmesio vertą pasirodymą. Japonas pasižymėjo įvarčiu, o Marijampolės „Sūduva“ 30-ojo turo rungtynėse namuose net 4:0 sudorojo Gargždų „Bangą“.
Keisuke Honda apšilimo metu
Keisuke Honda apšilimo metu / FK Sūduvos feisbuko nuotr.

Startinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs 35-erių veteranas iš Japonijos sulaukė ir papildomo varžovų dėmesio, tačiau progų smūgiuoti šiai superžvaigždei netrūko.

Pirmajame kėlinyje oponentų apsuptas saugas smūgiavo virš vartų, kiek netikslus buvo ir antrasis K.Hondos bandymas jau antrajame kėlinyje, tačiau trečiasis kartas nesumelavo.

64-ąją minutę į baudos aikštelę įsiveržęs japonas nestipriu, tačiau tiksliu smūgiu kamuolį patupdė į kairįjį vartų kampą.

Tai buvo antrasis sūduvių įvartis šiame mače – 29-ąją minutę šeimininkų įvarčių sąskaitą atidarė Olivieris Rommensas.

Solidžiai savo darbą atlikęs K.Honda galiausiai buvo pakeistas 75-ąją minutę – per likusį rungtynių laiką „Sūduva“ padidino savo pranašumą net iki keturių.

85-ąją minutę po kampinio galva pasižymėjo Nicolas Taravelis, o 90+2 min. Alexandros Gargalatzidis.

Trečią pergalę iš eilės iškovoję marijampoliečiai su 61 tašku ir toliau pirmauja A lygoje.

Jų pagrindiniai konkurentai – Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai – ir toliau barsto taškus bei nuo lyderių jau atsilieka 8 taškais. Tiesa, sostinės ekipa yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau.

„Banga“ (25 tšk.) yra priešpaskutinė – devinta.