Puikus Keyloro Navaso žaidimas padėjo „Real“ tapti „Primeros“ lyderiu

Madrido „Real“ futbolininkai šeštadienį tapo Ispanijos „Primera“ lygos lyderiais, kai turnyro lentelės kaimynų dvikovoje išvykoje įveikė Vigo „Celta“ klubą. Su 21 tašku „Real“ dabar trimis lenkia „Celta“ ir rungtynėmis mažiau žaidusią „Barcelona“ (18 tšk.) ekipą.
Keyloras Navasas žaidė įspūdingai
Keyloras Navasas žaidė įspūdingai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iki šio mačo tiek „Real“, tiek „Celta“ žengė be pralaimėjimų, tačiau po šeštadienio tuo pasigirti Ispanijoje begali tik „Karališkasis“ klubas.

Dar vieną puikų susitikimą sužaidė „Real“ vartininkas Keyloras Navasas, ne kartą gelbėjęs Madrido ekipą nuo įvarčių.

Nors pirmajame kėlinyje daugiau atakavo ir daugiau į vartus smūgių atliko „Celta“, tačiau po 45 minučių „Real“ buvo priekyje 2:0.

Jau 8-ąją minutę įvartį pelnė Cristiano Ronaldo, o 23-ąją pasižymėjo Danilo.

Danilo įvartis

Antrajame kėlinyje „Celta“ ir toliau atakavo bei sukūrė ne vieną progą įvarčiams. 57-ąją minutę G.Cabralas gavo raudoną kortelę ir „Celta“ darbas dar pasunkėjo.

Nepaisant to, „Real“ padrikas žaidimas gynyboje ir nesugebėjimas perimti kamuolio kontrolės kainavo daug nervų ir įtemptą pabaigą.

85-ąją minutę Nolito sušvelnino skirtumą, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką Marcelo įmušė trečią įvartį ir „Real“ išnešė sveiką kailį.