Puikus „Napoli“ žygis tęsiasi: palaužė ir J.Mourinho kariauną

„Serie A“ pirmenybių galiūnai „Roma“ ir „Napoli“ stojo į kovą sekmadienio vakarą, o pergalę galiausiai šventė šį sezoną nuostabiai rungtyniaujantys Neapolio futbolininkai.
Victoras Osimhenas
Victoras Osimhenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rezultatas buvo lygus 0:0 didžiąją rungtynių dalį, tačiau 80-ąją minutę Matteo Politano pasiuntė tolimą tikslų perdavimą Victorui Osimhenui, šis laimėjo poziciją prieš Chrisą Smallingą ir galingai pasiuntė kamuolį į vartus iš aštraus kampo.

Nagais įsikabinę „Napoli“ futbolininkai laikė persvarą ir ją išlaikė.

„Roma“ futbolininkai šiose rungtynėse nė karto nesmūgiavo į varžovų vartų plotą, svečiai tai darė penkis kartus.

Po šių rungtynių „Napoli“ ekipa su 29 taškais toliau yra „Serie A“ lyderė. „Roma“ turi 22 taškus ir žengia penkta.

Kiti rezultatai:

„Udinese“ – „Torino“ 1:2

„Bologna“ – „Lecce“ 2:0

Bergamo „Atalanta“ – Romos „Lazio“ 0:1

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius