Puikus Xavi smūgis lėmė „Barcelonos“ pergalę Ispanijos čempionate

Antradienį vėlai vakare sužaistose Ispanijos „LIGA BBVA“ pirmenybių IX turo rungtynėse pergalę šventė „Barcelonos“ futbolininkai.
Barselonos futbolininkai pasiekė pergalę
Barselonos futbolininkai pasiekė pergalę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Gana nykiose varžybose Josepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje rezultatu 0:1 įveikė „Granados“ vienuolikę ir bent jau vienai dienai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Vienintelį susitikimo įvartį 33 minutę puikiu baudos smūgiu pelnė Ispanijos nacionalinės rinktinės saugas Xavi.

Verta paminėti, kad „Granados” ekipa šis rungtynes baigė devyniese. Šeimininkai mažumoje žaidė nuo 53-ios minutės, kuomet antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Jaime Romero.

Dar vienu žaidėju mažiau šeimininkų ekipoje liko per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką. Šį kartą iš aikštės už dvi geltonas korteles buvo pašalintas Dani Benitezas.

Rezultatai:

„Granada“ 0:1 „Barcelona“
33' [0:1] X. Hernandezas

53' iš aikštės pašalintas J.Romero („Granada“)
90' iš aikštės pašalintas D.Benitezas („Granada“)

„Sevilla” 2:2 „Racing Santander”
37' [1:0] Manu Del Moralis
62' [1:1] Gerardo Ostenas Arielis Nah
69' [1:2] Jairo Samperio Bustara
90' [2:2] Manu Del Moralis