Pusbrolis pasidalijo neįtikėtina istorija apie vakarą po pirmo C.Ronaldo triumfo Čempionų lygoje

Cristiano Ronaldo pusbrolis Nuno Viveirosas papasakojo neįtikėtiną istoriją, ką garsusis Portugalijos futbolininkas darė po to, kai laimėjo pirmąją savo Čempionų lygos taurę.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį savo Čempionų lygos trofėjų C.Ronaldo 2008-aisiais iškovojo su „Manchester United“.

„Penkerius metus su Cristiano gyvenau Mančesteryje. Tai buvo nepamirštama patirtis. Žinote, ką jis darė pirmą vakarą po to, kai „Man Utd“ laimėjo Čempionų lygą? Jis nuėjo treniruotis. Būdamas 23-ejų jis vyko į treniruotę, nors buvo tik ką laimėjęs pagrindinį Europos turnyrą. Štai koks yra tikrasis Madeiros sūnus“, – apie savo giminaitį kalbėjo Nuno Viveirosas.

C.Ronaldo Čempionų lygą laimėjo penkis sykius. Tiek pat kartų jis buvo rinktas geriausiu planetos futbolininku.