TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Pusnių mūšyje – moterų rinktinės skaudus pralaimėjimas

Lietuvos moterų rinktinė UEFA Tautų lygos namų rungtynėse 0:4 krito prieš Turkijos komandą.

LFF stadione į priekį Turkijos ekipa veržėsi anksti – 10 minutę standartinės situacijos metu kamuolį į tinklą pasiuntė gynėja Gulbin Hiz.

Lygiai po dešimties minučių skirtumas dvigubėjo, kai Yagmur Uraz sulaukė puikaus perdavimo iš dešinio krašto ir mušė įvartį iš arti.

Po pertraukos – 53-ąją minutę – Vestina Neverdauskaitė nukreipė kamuolį į savo vartus, o tašką padėjo 89-ąją minutę pasižymėjusi Meryem Čal.

Lietuvės šiose rungtynėse nė karto nepataikė į vartų plotą.

Merginas tribūnoje palaikė ir šeši šalčio nepabūgę ištikimosios Lietuvos rinktinės fanų grupės „Vyčio tribūnos“ atstovai.

nuotr. Elvio Žaldario/LFF/„Vyčio tribūna“

Danielio Wimmerio auklėtinės savo taupyklėje turi keturis taškus, kuriuos surinko pergale 3:0 ir lygiosiomis 0:0 su Sakartvelu.

Inauguracinį moterų Tautų lygos turnyrą lietuvės baigs gruodžio 5-ąją, kai išvykoje susitiks su Liuksemburgu.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?