15min be reklamos
2022 12 05, 14:36

Pusnuogė kroatų sirgalė kaitina aistras Katare: „Gerbkite vietinę kultūrą!“

Buvusi „Miss Kroatija“, modelis Ivana Knoll kaitina aistras pasaulio futbolo čempionate Katare.

Nuogo kūno šalyje, kurioje galioja itin griežti aprangos įstatymai, nevengianti kroatė kelia audringas diskusijas. Tiesa, kartu sulaukia ir didžiulio dėmesio.

Visą pasaulį apskriejo nuotraukų koliažas, kuriame matyti, kaip į menkai apsirengusį modelį reaguoja vietiniai tribūnose – pastebėję I.Knoll jie išsitraukė telefonus ir puolė fotografuoti.

Šia akimirka pasidalino ir pati kroatė, pasidžiaugusi, kad jos sekėjų skaičius instagrame perkopė milijoną.

Tiesa, Kataro verslininkas Mohammedas Hassanas Al-Jefairi užstojo nuotraukose matomus tautiečius, kurie puolė fotografuoti „Miss Kroatiją“, tikindamas, kad „viskas yra ne taip, kaip atrodo“.

„Manau, kad jie traukė telefonus ir fotografavo ją dėl to, kad norėjo ją įskųsti, demaskuoti, – tikino Kataro verslininkas. – Tai netinkama apranga mūsų šalyje. Kiekvienas Kataro gyventojas tai patvirtins.“

Įdomu, kad pati I.Knoll Katare elgiasi vis drąsiau. Pirmiausia tribūnose ji pasirodė su išradinga suknele, dengiančia ir jos pečius, ir iš dalies plaukus, kaip reikalauja vietiniai įstatymai. Tiesa, su didžiule iškirpte.

Tačiau paskutinėse Kroatijos rungtynėse su Belgija į stadioną ji atvyko gerokai labiau apsinuoginusi.

Būtina pažymėti, kad Katare galioja griežti aprangos įstatymai – ir vyrams, ir moterims – reikalaujantys dengti pečius, pilvą, kelius ir, žinoma, krūtinę.

Užsienio žiniasklaida pastebi, kad I.Knoll, pažeisdama visus šiuos reikalavimus, rizikuoja ne tik pinigine bauda, tačiau net ir kalėjimu.

Prieš planetos pirmenybes sirgaliai buvo įspėti, jog vien šiukšlinimas viešoje vietoje Katare gali užtraukti baudą iki 2800 eurų, o toks aprangos kodo nesilaikymas gali užtraukti ir didesnę bausmę.

Ir nors kroatės nuotraukos socialiniuose tinkluose sulaukia šimtų tūkstančių patiktukų, kita nemaža dalis internautų piktinasi tokiu I.Knoll elgesiu.

„Akivaizdu, kad šiai moteriai taisyklės negalioja“, „gerbkite vietinę kultūrą“, „jokios pagarbos šaliai, kurioje svečiuojiesi“ ir panašūs komentarai mirga po I.Knoll nuotraukomis.

Pirmadienį pasaulio čempionate kroatai vėl žengs į aikštę – aštuntfinalyje susitiks su Japonija. Tribūnose vėl pasirodė ir I.Knoll.

Pati kroatė, vos atvykusi į čempionatą, teigė, kad buvo „šokiruota“ griežtų aprangos taisyklių, ir tikino, kad tiesiog neturi kitokių rūbų.

„Galvojau, jei jau pirmenybės vyksta čia, jos bus surengtos taip, kad visiems sirgaliams būtų patogu. Atvykau čia ir buvau šokiruota, kad reikia slėpti savo pečius, kelius, pilvą ir kaklą.

Dieve mano, aš neturiu tokių rūbų!“ – tikino I.Knoll.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką