2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

R.Baravykas keliasi į Rumunijos lyderių gretas: „Man tai – didelė galimybė“

Lietuvos futbolo rinktinės krašto gynėjas Rolandas Baravykas rado naują komandą.
Rolandas Baravykas (dešinėje)
Rolandas Baravykas (dešinėje) / „Farul“ klubo nuotr.

Nuo rugsėjo, kai buvo atleistas iš Klužo „Universitatea“ ekipos, sutarties neturėjęs 27-erių futbolininkas oficialiai pristatytas kaip Konstancos „Farul“ naujokas.

Tai jau trečioji R.Baravyko stotelė Rumunijoje. Be minėtų Klužo ir Konstancos klubų, lietuvis dar žaidė ir Arado UTA komandoje.

„Farul“ klubo nuotr./Gheorghe Hagi
„Farul“ klubo nuotr./Gheorghe Hagi

Būtina pažymėti, kad legendinio šalies futbolininko Gheorghe Hagi treniruojama „Farul“ šiuo metu pirmauja Rumunijos čempionate – turi 45 taškus ir vienu lenkia titulą ginantį Klužo CFR klubą.

„Pirmiausia, esu labai laimingas, kad esu čia. Man tai – didelė galimybė. Gal ir nematote to iš mano veido, bet esu labai laimingas“, – spaudos konferencijoje kalbėjo R.Baravykas.

„Futbolas Rumunijoje – aukšto lygio. Suprantu, kad nesu šioje šalyje dar labai žinomas žaidėjas. Turiu rungtyniauti, gerinti savo žaidimą, kaupti patirtį. Galbūt vieną dieną mano pavardė čia bus labiau žinoma. Man čia – geras lygis“, – tęsė lietuvis, tris mėnesius buvęs be klubo.

VIDEO: Farul i-a prezentat pe Rolandas Baravykas și Nicolas Popescu !

„Paskutinį sykį žaidžiau rinktinėje. Išsiskyręs su Klužo klubu sportinę formą palaikiau sportuodamas savo gimtuosiuose Šiauliuose.

Turėjau mėnesio trukmės atostogas, tačiau stengiausi treniruotis. Žinoma, reikės šiek tiek laiko, kad įgaučiau geresnę sportinę formą“, – pridūrė jis.

„Neabejoju, kad turime šansą tapti čempionais. Šiuo metu „Farul“ pirmauja lygoje. Taip, esu čia dar tik vieną dieną, bet matau, kad surinkta gerų žaidėjų grupė, kuri gali pasiekti viską. Taip pat ir geras treneris“, – viltingai interviu užbaigė R.Baravykas.

Elvio Žaldario/LFF nuotr./Rolandas Baravykas
Elvio Žaldario/LFF nuotr./Rolandas Baravykas

Dešiniojo krašto gynėjas per karjerą Lietuvos rinktinėje yra sužaidęs 33 rungtynes ir pasižymėjęs 2 įvarčiais.

Standings provided by Sofascore

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką