Raudona kortelė nesutrukdė „Manchester City“ pergalei, „Liverpool“ neįveikė autsaiderių

Anglijos „Premier“ lygoje (EPL) pirmadienį prasidėjo 20-ojo turo susitikimai. Į aikštes išbėgo dvi pirmojo lyderių trejeto komandos, kurioms sekėsi skirtingai.
Sergio Aguero
Sergio Aguero / „Scanpix“ nuotr.

Namuose žaidę „Manchester City“ futbolininkai jau 32-ąją minutę liko be raudoną kortelę gavusio Fernandinho, tačiau vis tiek sugebėjo 2:1 palaužti „Burnley“.

Abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje, kai pasižymėjo Gaelis Clichy (58 min.) ir Sergio Aguero (62 min.).

Svečių gretose 70 min. pasižymėjo B.Mee.

Gražus G.Clichy įvartis

Nepasisekė „Liverpool“ futbolininkams, kurie namuose nesugebėjo palaužti iškritimo zonoje esančios „Sunderland“ ekipos – 2:2.

Šeimininkai rungtynėse net du sykius užsidirbo 11 metrų baudinius, kuriuos abu realizavo Jermaine'as Defoe (25 ir 84 min.).

„Liverpool“ ekipai įvarčius pelnė Danielis Sturridge'as (19 min.) ir Sadio Mane (72 min.).

Po šių mačų trečioje vietoje žengianti „Man City“ (42 tšk.) ekipa dviem taškais atsilieka nuo laipteliu aukščiau esančios „Liverpool“ (44 tšk.). Lygoje su 49 taškais toliau pirmauja Londono „Chelsea“.