Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!

„Real“ charakteris – raudona kortelė, įvartis per pridėtą laiką ir aplenkta „Girona“

Madrido „Real“ futbolininkai dramatiškai išplėšė pergalę 1:0 (0:0) išvykoje prieš Vitorijos-Gasteiso „Deportivo Alaves“ ir pavijo iki tol pirmavusią „Girona“ ekipą.

Carlo Ancelotti auklėtiniai beveik pusę rungtynių žaidė be vieno pašalinto žaidėjo.

54-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Nacho Fernandezas.

Tačiau svečiai sugebėjo išplėšti pergalę. 90+2 minutę varžovų baudos aikštelėje po pakelto kampinio kamuolį galva į šeimininkų vartus pasiuntė vienas žemiausių „Real“ futbolininkų Lucas Vazquezas.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Lucas Vazquezas

Ši pergalė Madrido klubui leido susilyginti taškais su didžiausia šio sezono „La Liga“ išsišokėle „Girona“ vienuolike.

Abi komandos dabar turi po 45 taškus, o „Real“ užima pirmą vietą dėl geresnio įvarčių santykio (+28 prieš +21).

Į 2 vietą kritusi „Girona“ dramatiškai išleido pergalę iš savo rankų.

Stebinantys Michelio auklėtiniai ilgą laiką pirmavo Sevilijoje po Artemo Dovbyko realizuoto 11 metrų baudinio 39 minutę, tačiau likus žaisti vos 2 minutes iki pagrindinio laiko pabaigos „Real Betis“ rezultatą išlygino.

Galingu smūgiu po skersiniu pasižymėjo į puolimą atbėgęs vidurio gynėjas Germanas Pezzella (88 min.).

„Girona“ ir „Real Betis“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Kiti „La Liga“ rezultatai:

„Mallorca“ – „Osasuna“ 3:2

„Cadiz“ – „Real Sociedad“ 0:0

Standings provided by Sofascore

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną