„Real“ Cristiano Ronaldo nepasigedo – gražūs įvarčiai ir įspūdinga serija

Sekmadienį Ispanijos futbolo lygos rungtynėse Madrido „Real“ 2:0 nugalėjo Barselonos „Espanyol“ ekipą. Tai buvo jau šešiolikta klubo pergalė čempionate iš eilės.
„Espanyol“ – „Real“
„Espanyol“ – „Real“ / „Scanpix“ nuotr.

Madrido klubą į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė Jamesas Rodriguezas. Kolumbietis atsikratė net kelių gynėjų ir individualiomis pastangomis įmušė įvartį į tolimąjį vartų kampą.

71-ąją minutę pranašumą padvigubino Karimas Benzema. Prancūzas užsiėmė gerą poziciją priešais vartus ir sulaukė puikaus Lucaso Vazquezo perdavimo iš dešiniojo krašto.

Šiose rungtynėse Madrido klubas vertėsi be dviejų lyderių – Cristiano Ronaldo ir Garetho Bale'o.

G.Bale'as traumą patyrė Čempionų lygos rungtynėse su Lisabonos „Sporting“ klubu, kurias Madrido ekipa laimėjo 2:1.

Tuo tarpu Cristiano Ronaldo pasigavo virusą. Klubui paskelbus, kad puolėjas nerungtyniaus dėl skaudančios gerklės, internautai pradėjo šaipytis iš futbolininko.

„Real“ pakartojo 16 pergalių iš eilės seriją Ispanijos lygoje, kurią 2010-11 metų sezone pasiekė Pepo Guardiolos vadovaujama „Barcelona“.​