„Real“ grįžo į viršūnę Ispanijoje, Anglijoje šėlo „Manchester United“

Joselu mušė pirmąjį dublį savo karjeroje su Madrido „Real“ marškinėliais, o karališkasis klubas grįžo į Ispanijos čempionato viršūnę.

Carlo Ancelotti auklėtiniai vėlyvą ketvirtadienio vakarą išvykoje 2:0 (1:0) susitvarkė su „Getafe“ futbolininkais.

Įvarčius svečiams mušė Joselu, pasižymėjęs 14 ir 56 minutę.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Joselu

Šeštą pergalę iš eilės „La Liga“ turnyre iškovojęs „Real“ turi 57 taškus ir dviem lenkia „Girona“ (55 tšk.) ekipą bei dešimčia Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“ (po 47 tšk.) klubus.

Standings provided by Sofascore

Anglijoje šėlo „Manchester United“

Dramatišką pergalę Anglijos „Premier“ lygoje šventė „Manchester United“ futbolininkai, pačioje rungtynių pabaigoje svečiuose 4:3 (2:0) palaužę „Wolverhampton“ vienuolikę.

Eriko ten Hago auklėtiniai buvo priekyje didžiąją rungtynių dalį, bet pabaigoje vos nepaleido pergalės iš savo rankų, kai Pedro Neto 90+5 min. lygino rezultatą.

Vis dėlto kitoje pusėje 18-metis Kobbie Mainoo (90+7 min.) netrukus pelnė pirmąjį savo įvartį „Premier“ lygoje ir išplėšė pergalę „raudoniesiems velniams“.

Pirmajame kėlinyje „United“ klubui įvarčius mušė Marcusas Rashfordas (5 min.) ir Rasmusas Hojlundas (22 min.), o 75-ąją minutę dviejų įvarčių persvarą svečiams buvo atstatęs Scottas McTominay'us.

Šeimininkų gretose pasižymėjo Pablo Sarabia (71 min. įmušė 11 m baudinį) ir Maxas Killmanas (85 min.).

„Manchester United“ (35 tšk.) po šios pergalės pakilo į 7 vietą, „Wolverhampton“ (29 tšk.) žengia 11 pozicijoje.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti