„Real“ nepaliko vilčių „Villarreal“ ekipai, „Levante“ pergalių žygis tęsiasi

Trečiadienį Ispanijos čempionate vyko centrinis devintojo turo mačas, kuriame susitiko Madrido „Real” ir „Villarreal” ekipos. Rungtynes įtikinamu rezultatu 3:0 laimėjo „karališkojo“ klubo futbolininkai.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Real” rungtynes pradėjo dideliu spaudimu ir jau 5-ą minutę džiaugėsi pelnytu įvarčiu, kai kamuolį į vartus po puikaus Angelio Di Marios perdavimo pasiuntė puolėjas Karimas Benzema.

11-ą minutę „karališkasis” klubas padvigubino savo pranašumą. Šį kartą po A.Di Marios perdavimo pelnytu įvarčiu galėjo džiaugtis brazilas Kaka, kuris savo smūgiu nepaliko jokių šansų varžovų vartininkui.

Kėliniui įpusėjus, 31-ą minutę, į vartininko Diego Lopezo ginamus vartus krito dar vienas įvartis. Po greitos kontratakos ir puikaus K.Benzema perdavimo kamuolį į tinką siuntė A.Di Maria.

Antroje rungtynių dalyje įvarčių pelnyta nebuvo, tad „Real” šventė solidžią pergalę ir turnyrinėje lentelėje vėl susigrąžino antrąją poziciją bei tašku aplenkė „Barcelonos” ekipą.

Turnyro lydere ir toliau netikėtai išlieka Valensijos „Levante” ekipa, kuri namuose po įnirtingos kovos rezultatu 3:2 palaužė „Real Sociedad” futbolininkus.

Visi rezultatai:

„Real Madrid” 3:0 „Villarreal”
6' [1:0] Karimas Benzema
11' [2:0] Kaka
31' [3:0] Angelis Di Maria

„Levante” 3:2 „Real Sociedad”
4' [0:1] Dani Estrada
56' [1:1] Victoriano Rivasas Nano
61' [2:1] Valdo
86' [2:2] Inigo Martinezas
90' [3:2] Rubenas Suarezas
90' Juanfranas Garcia („Levante”)

„Mallorca” 1:2 „Sporting Gijon”
16' [1:0] Gonzalo Castro
49' [1:1] Mate Bilicas
65' [1:2] Victoras (į savus vartus)

„Getafe” 2:2 „Osasuna”
7' [0:1]  Ibrahima
62' [1:1] Dani Guiza
66' [1:2] Ibrahima
76' [2:2] Dani Guiza

„Zaragoza” 0:1 „Valencia”
82' [0:1] Jordi Alba

„Rayo Vallecano” 2:0 „Malaga”
7' [1:0] Pedro Botelho
69' [2:0] Raulis Tamudo
37' Eliseu („Malaga”)