„Real“ pasityčiojo iš „Osasuna“, Cristiano Ronaldo pasižymėjo „hat-tricku“

Ispanijos čempionate triuškinančią pergalę iškovojo Madrido „Real” klubas. Ispanijos sostinės komanda namuose net 7-1 be gailesčio sutrypė Pamplonos „Osasuna” futbolininkus. Mačas vyko „Karališkajam“ klubui neįprastu metu – sekmadienio vidurdienį.
Rungtynių didvyriai: Cristiano Ronaldo ir Karimas Benzema
Rungtynių didvyriai: Cristiano Ronaldo ir Karimas Benzema / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Visgi tai Madrido komandai nesutrukdė pasiekti įspūdingą pergalę, o rungtynių žvaigždėmis tapo tris kartus kamuolį į vartus pasiuntęs Cristiano Ronaldo bei dusyk vartininką nuginklavęs Karimas Benzema.

Pirmasis šių rungtynių įvartis krito 23-ą minutę, kai po Angelio Di Maria atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė penktadienį „Auksinį batelį” atsiėmęs Cristiano Ronaldo.

Visgi 31-ą minutę Ibrahimas Balde rezultatą išlygino, kai svečiai netikėtai užklupo „Real” ekipą greitai įžaidę baudos smūgį. Tiesa, jau po trijų minučių „Real” pranašumą atstatė gynėjas Pepe.

40-ą minutę pelnytu įvarčiu galėjo džiaugtis ir „karališkojo” klubo puolėjas Gonzalo Higuainas. Pastarasis futbolininkas baudos aikštelėje suklaidino varžovą ir puikiu smūgiu nuginklavo vartininką.

Antrajame kėlinyje, 54-ą minutę, už pražangą prieš Mesutą Ozilą antrą geltoną kortelę gavo Eneko Satrustegui. Negana to, buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į svečių vartus, kurį realizavo Ronaldo.

Dar po keturių minučių Cristiano jau džiaugėsi „hat-tricku”, kuomet po Alvaro Arbeloa perdavimo tiksliu smūgiu galva nepaliko jokių šansų vartų sargui Andresui Fernandezui.

Kiek vėliau krito dar du įvarčiau į svečių vartus. Abu juos pelnė puolėjas Karimas Benzema, kuris mačą pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

„Real Madrid” 7 – 1 „Osasuna”
23' [1 – 0] Cristiano Ronaldo
31' [1 – 1] Ibrahima Balde
34' [2 – 1] Pepe
40' [3 – 1] Gonzalo Higuain
54' [4 – 1] Cristiano Ronaldo (11 m.)
58' [5 – 1] Cristiano Ronaldo
63' [6 – 1] Karim Benzema
81' [7 – 1] Karim Benzema