„Real“ triuškinanti pergalė pažymėta Cristiano Ronaldo „pokeriu“ – keturiais įvarčiais

Antradienį Ispanijoje prasidėjo 5-asis turas, kuriame sužaistos vienerios „Primera“ čempionato rungtynės.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Madrido „Real“ futbolininkai „Santiago Bernabeu“ stadione susitiko su „Elche“ ekipa. Cristiano Ronaldo vedama „baltųjų“ komanda rezultatu 5:1 nepaliko vilčių svečiams.

Šeimininkai susitikimą pradėjo nevykusiai ir jau 15 minutę atsidūrė atsiliekančiųjų vaidmenyje, nes nuo vienuolikos metrų žymos baudinį realizavęs Edu Albacaras išvedė svečius į priekį.

„Real“ klubui pakako vos penkių minučių tam, jog priešininkams būtų atsakyta tuo pačiu. Po Jameso Rodriguezo perdavimo pasižymėjęs Garethas Bale‘as atstatė rungtynėse pusiausvyrą.

28 minutę 11 metrų baudinys buvo paskirtas ir į svečių komandos vartus, todėl jį be problemų realizavęs C.Ronaldo išvedė šeimininkus į priekį rezultatu 2:1.

Dar po keturių minučių tas pats C.Ronaldo pelnė asmeninį dublį ir „karalių“ persvara padidėjo iki dviejų įvarčių. Portugalui asistavo Marcelo.

C.Ronaldo antrajame kėlinyje sugebėjo įmušti dar du įvarčius, kai pasižymėjo 80 minutę ir per pridėtą teisėjo rungtynių laiką.

Rezultatas:

„Real Madrid“ 5 – 1 „Elche“

15' [0 – 1] E.Albacar (11m. baudinys)

20' [1 – 1] G.Bale

27' [2 – 1] C.Ronaldo (11m. baudinys)

32' [3 – 1] C,Ronaldo

80' [4 – 1] C.Ronaldo (11m. baudinys)

90' [5 – 1] C.Ronaldo