„Real“ tvirtai žengė į Karaliaus taurės ketvirtfinalį

Trečiadienį Ispanijoje buvo sužaistos keturios atsakomosios Karaliaus taurės („Copa del Rey“) aštuntfinalio rungtynės.
Madrido „Real“
Madrido „Real“ / „Scanpix“ nuotr.

Pamplonoje susitiko vietos „Osasuna“ su Madrido „Real“. Užtikrintą pergalę rezultatu 2:0 iškovojo Carlo Ancelotti komanda.

Pirmasis įvartis krito pirmajame kėlinyje, kuomet 21-ąją minutę puikiai į vartus smūgiavo Cristiano Ronaldo.

Galutinį tašką Ispanijos vicečempionai šiame susitikime padėjo dar 56-ąją minutę, o įvartį po Jese perdavimo įmušė Angelis Di Maria. Verta paminėti, kad mačo pabaigoje iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Fabio Coentrao.

Pirmasis susitikimas tarp šių komandų taip pat baigėsi rezultatu 2:0, todėl bendru rezultatu 4:0 į ketvirtfinalį patenka „Real“ futbolininkai.

Vietą kitame etape taip apt užsitikrino Valensijos „Levante“, Barselonos „Espanyol“ bei Bilbao „Athletic“.

Kiti rezultatai:

„Athletic Bilbao“ – „Real Betis“ 2:0
(Pirmas mačas 0:1, bendras rezultatas 2:1)
[1:0] M.Rico 23 min.
[2:0] M.Rico 67 min.

„Espanyol“ – „Alcorcon“ 4:2
(Pirmas mačas 0:1, bendras rezultatas 4:3)

„Levante“ – „Rayo Vallecano“ 1:0
(Pirmas mačas 0:0, bendras rezultatas 1:0)
[1:0] D.Barralis 43 min.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams