„Real“ žaidėjai iš rikiuotės krenta kaip lapai – traumą patyrė ir Sami Khedira

Ispanijos karališkojo Madrido „Real“ futbolo klubo stovykloje – liūdnos dienos. Traumą patyręs Sami Khedira nerungtyniaus apie tris savaites.
Sami Khedira
Sami Khedira / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vokietijos rinktinės saugas traumą patyrė rungtynėse su Madrido „Atletico“ atstovais, kurias karališkieji pralaimėjo rezultatu 0:4. 27-erių metų futbolininką po pirmojo kėlinio pakeitė Jese Rodriguezas.

„Real“ ekipoje S.Khedira tapo penktuoju žaidėju, negalinčiu rungtyniauti dėl traumos. Carlo Ancelotti treniruojama komandai negalė padėti Luka Modričius, Pepe, Sergio Ramosas ir Jamesas Rodriguezas.

Treneris C.Ancelotti gali tik pasiguodti tuo, kad žiemą iš Brazilijos buvo įsigytas „Cruzeiro“ atraminis saugas Lucas Silva.

Artimiausią dvikovą UEFA Čempionų lygos laiėmtojai „Real“ futbolininkai žais šeštadienį, kai „Santiago Bernabeu“ stadione iš traumų išretintos Madrido ekipos taškus sieks atimti „Primera“ naujokė La Korunjos „Deportivo“.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius