„Real“ žvaigždynas pergalingą pavarą įjungė tik po pertraukos

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse ketvirtadienio vakarą sužaisti du 29-ojo turo mačai. Antrą pergalę iš eilės iškovojo ir vėl iki 2 taškų atsilikimą nuo lyderės „Barcelona“ ekipos sumažino Madrido „Real“ futbolininkai.

„Karališkasis“ klubas 3:0 namuose sutriuškino „Valencia“ ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Karimas Benzema (61 ir 86 min.), vieną pridėjo po 10 mėnesių priverstinės pertraukos sugrįžęs Marco Asensio (74 min.).

Kelio traumą išsigydęs futbolininkas įvartį įmušė pasirodęs po keitimo, pirmu lietimu ir tai padaryti jam pakako vos 30 sek. Mušant trečią įvartį, M.Asensio atliko rezultatyvų perdavimą.

Visus įvarčius „Real“ įmušė po pertraukos.

89-ąją minutę „Valencia“ liko dešimtyje, nes raudona kortelė buvo parodyta prieš Sergio Ramosą prasižengusiam Pietų Korėjos saugui Lee Kang-inui.

Maža to, netrukus aikštę paliko ir traumą patyręs Francis Coquelinas, o „Valencia“ jau buvo išnaudojusi visus penkis keitimus.

Kitame antradienio mače Vitorijos „Alaves“ kiek netikėtai 2:0 laimėjo baskų derbį prieš į Čempionų lygą šiemet taikantį San Sebastiano „Real Sociedad“.