Repeticijos: brazilai pralaimėjo Peru, Ukraina egzaminavo Nigeriją

Tuo metu, kai dauguma Senojo žemyno rinktinių tęsė kovą „Euro 2020“ atrankoje, kitos ekipos žaidė kontrolinius susitikimus. Lietuvių atrankos B grupės lyderė Ukraina Dnepropetrovske 2:2 išsiskyrė taikiai su Nigerijos komanda, nors turėjo dviejų įvarčių deficitą.
Neymaras
Neymaras / „Scanpix“ nuotr.

Joe Aribo (4 min.) ir Victoro Osimheno (34 min. 11 m) įvarčiai gerokai sujaukė Andrijaus Ševčenkos kortas, tačiau antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko atsitiesti.

78-ąją minutę Oleksandras Zinčenka įmušė pirmą kartą, o dar po minutės Romanas Jeremčiukas rezultatą išlygino.

Tarp kitų įdomesnių rezultatų reikėtų paminėti dvikovą Los Andžele, kur Pietų Amerikos čempionė Brazilija 0:1 nusileido Peru.

85-ąją minutę vienintelį mačo įvartį įmušė Luisas Abramas.

Brazilai žaidė beveik stipriausia sudėtimi, o Neymaras aikštėje pasirodė 63-ąją minutę.

Abi šios komandos šią vasarą kovėsi „Copa America“ turnyro finale. Tuomet namuose žaidę brazilai savo varžovams vilčių nepaliko.

Argentinos rinktinė be ryškiausios savo žvaigždės Lionelio Messi San Antonijuje net 4:0 sutriuškino Meksiką. Visus keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Milano „Inter“ puolėjas Lautaro Martinezas.