-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

6 įvarčiai Londono derbyje: „Chelsea“ palaužė „Tottenham“ ekipą

Šeštadienį centrinėse „Premier“ lygos turo rungtynėse akis į akį susitiko vienos čempionato lyderių – „Chelsea“ ir „Tottenham“ komandos. Žiūrovai išvydo šešis įvarčius, o pergalę 4:2 (1:0) šventė mėlynieji.
Juanas Mata pelnė du įvarčius
Juanas Mata pelnė du įvarčius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmieji į priekį įsiveržė „Chelsea“ futbolininkai – 18 mačo minutę įspūdingu smūgiu pasižymėjo gynėjas Gary Cahillas. Po pertraukos šeimininkai netruko atsakyti tiksliais Williamo Gallas ir Jermain Defoe šūviais bei įsiveržti į priekį.

Ryškiausiu rungtynių žaidėju tapo ispanas Juanas Mata, kuris pelnė du įvarčius (66 bei 69 m.) ir sukūrė puikią progą paskutiniajam, po kurio „Chelsea“ įtvirtino solidžią pergalę ir įsitvirtino turnyrinės lentelės viršūnėje.

Po 8 sužaistų turų Čempionų lygos nugalėtojai turi 22 taškus ir artimiausius persekiotojus lenkia 7 tašais (tiesa, „Manchester United“ ir „Manchester City“ aštuntojo turo susitikimų dar buvo nesužaidę).

„Tottenham“ 2:4 „Chelsea“

18' [0 – 1]  G. Cahillas
47' [1 – 1] W. Gallas
54' [2 – 1] J. Defoe
66' [2 – 2]  J. Mata
69' [2 – 3]  J. Mata
90' [2 – 4]  D. Sturridge

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?