Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 29d. 20:07

Rinktinės futbolininkų atsiliepimai apie Csaba Laszlo po pirmosios pažinties: „Jis iš karto įvedė tvarką“

Csaba Laszlo
Sportoakimirka.lt nuotr. / Csaba Laszlo

Net vienuolika Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ futbolininkų buvo kviečiami į Lietuvos B ir U-21 rinktinių dviejų dienų stovyklą.

Suaugusiųjų rinktinei atstovavo vartininkas Marius Rapalis, gynėjai Georgas Freidgeimas ir Algis Jankauskas, saugai Mantas Kuklys ir Vaidotas Šilėnas.

Jaunimo komandoje žaidė vartininkas Aivaras Bražinskas, gynėjai Jaunius Juozaitis ir Karolis Urbaitis, saugas Arminas Vaskela ir puolėjas Markas Beneta.

Buvo į B rinktinę kviečiamas ir gynėjas Egidijus Vaitkūnas, tačiau futbolininkas gavo traumą ir rungtynėse nepasirodė.

G. Freidgeimas į suaugusiųjų rinktinę buvo pakviestas pirmą kartą.

„Vertinu stovyklą teigiamai. Labai džiaugiuosi, kad mane pirmą kartą pakvietė į rezervinę rinktinę. Tai buvo labai malonu,“ – džiaugėsi „Žalgirio“ gynėjas.

Kad ir trumpa rinktinės stovykla, anot futbolininko, ji buvo naudinga.

„Išmokau šiek tiek naujovių. Jo futbolo sistema yra šiek tiek kitokia, nei tai, ką aš anksčiau mokiausi. Jis turi kažko naujo, kažko savito ir aš manau, kad tai yra gerai.“

G. Freidgeimas sakė nespėjęs susidaryti tikslaus įpūdžio apie Lietuvos rinktinės strategą Csabą Laszlo.

„Buvau tik dvi dienas. Dar pilno įspūdžio nesusidariau. Treneris bendrauja su žaidėjais, moka išdėstyti savo reikalavimus, tai ką jis nori pasiekti, todėl manau, kad tai turėtų būti geras treneris.“

Vartininkas Marius Rapalis pažymėjo, kad C. Laszlo iš karto futbolininkams įvedė griežtoką režimą.

„Nors stovykla buvo trumpa, treneris iš karto įvedė tvarką. Tiesiog išdėstė viską: tuo dienos metu darome tą, anuo – aną. Visi tvarkingai niekur nevaikštom, laiką leidžiam viešbutyje savo kambariuose,“ – dalijosi įspudžiais žalgirietis.

Paprašytas palyginti „Žalgirio“ ir šalies rinktinės trenerių griežtumą, M. Rapalis teigė, kad Damiras Petravičius ir C. Laszlo šiuo klausimu turi panašumų.

Anglų kalbos nesuprato gal keli žaidėjai, bet tie futbolininkai, kurie ją moka geriau, pavertėjavo, – sakė M.Rapalis.

Treneris su komanda kalbėjosi angliškai.

„Anglų kalbos nesuprato gal keli žaidėjai, bet tie futbolininkai, kurie ją moka geriau, pavertėjavo,“ – tvirtino vartininkas.

M. Rapalis, kaip ir G. Freidgeimas įsiminė kelais taktikos naujoves. Nesvarbu, kad labiau pritaikytas aikštės žaidėjams, o ne vartininkams.

„Treneris aiškino kokį žaidimą jis nori matyti iš komandos. O jis akcentuoja žaidimą į priekį. Teigia, kad gynyboje daroma per daug perdavimų atgal ir linija. Jis sako, kad reikia labiau žiūrėti į priekį. Mes per lėti, jis reikalauja greičiau mąstyti ir pirmiausia kelti galvą ir žiūrėti į priekį. Nebent jeigu nėra kam perduoti į priekį, tik tada gali perduoti į šoną.“

sportas.info
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką