Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Rinktinėse – net aštuoni „Riteriai“

Jau įprasta, kad per rinktinių pertraukas į Vilniaus „Riterių“ klubą vienas po kito plaukia raštai su kvietimais futbolininkams prisijungti prie įvairaus amžiaus rinktinių. Šįsyk tokių raštų buvo trys, kvietimų – aštuoni.
Donatas Kazlauskas
Donatas Kazlauskas / „Scanpix“ nuotr.

„Galiu tik pasidžiaugti už žaidėjus ir pasveikinti juos, kad savo darbu jie sulaukė tokio įvertinimo. Mūsų klubo vizija yra žinoma, o šie iškvietimai yra, tarsi, mūsų darbo indikatorius“, – sakė „Riterių“ direktorius Virmantas Lemežis.

Valdas Urbonas į nacionalinę vyrų rinktinę iškvietė Donatą Kazlauską, Donatas Vencevičius – U-21 rinktinėje nori matyti Vincentą Šarkauską, Matą Ramanauską, Ernestą Stočkūną ir Aleskandrą Levšiną, o Valdas Trakys – tarp geriausių U-19 rinktinės atstovų mato Egidijų Dusevičių, Valdą Paulauską ir Juozą Tubą.

Likusi komandos dalis šiuo metu ilsisi – Albertas Rybakas žaidėjams suteikė laisvadienių. Priminsime, kad į A lygą „Riteriai“ sugrįš tik rugsėjo 21 dieną (su Vilniaus „Žalgiriu“), o pirmoje lygoje B komanda artimiausias rungtynes (su „Hegelmann“) žais rugsėjo 12 – ąją. Tiesa, iki šių rungtynių yra suplanuota kontrolinė dvikova Gardine su „Neman“ futbolininkais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius