„Riteriai“ ant bangos: įrašė pirmą pralaimėjimą „Panevėžiui“

Slogiai sezoną pradėję Vilniaus „Riteriai“ įgauna pagreitį. Sostinės klubas A lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo iki tol nepralaimėjusį „Panevėžį“.
Vilniaus „Riteriai“ – Alytaus „Dainava“
Vilniaus „Riteriai“ – Alytaus „Dainava“ / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Tai jau trečioji „Riterių“ pergalių iš eilės. Prieš tai vilniečiai 4:0 triuškino Kėdainių „Nevėžį“ ir 4:1 – Telšių „Džiugą“.

Į priekį „Riteriai“ išsiveržė 18-ąją minutę, kai Gyčio Paulausko uždirbtą vienuolikos metrų baudinį realizavo Mindaugas Grigaravičius.

Antrajame kėlinyje, 61-ąją minutę, skirtumą padvigubino Olaide Badmusas, pasižymėjęs po M.Grigaravičiaus pakelto kampinio.

„Panevėžiui“ tai pirmas pralaimėjimas per septintąsias rungtynes. Su 16 taškų aukštaičiai užima antrąją vietą ir penkiais taškais nusileidžia Marijampolės „Sūduvai“, už kurią yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Riteriai“ su 10 taškų aplenkė „Džiugą“ ir pakilo į penktąją vietą.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas