Rokiruotė Bundeslygoje: Dortmundo „Borussia“ aplenkė Miuncheno „Bayern“

Ketvirtasis Bundeslygos turas skirtingai susiklostė Vokietijos nacionalinio futbolo čempionato favoritams – Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ klubams.
Dortmundo „Borussia“
Dortmundo „Borussia“ / „Scanpix“/AP nuotr.

Dortmundo klubas namuose 4:0 nepaliko vilčių Leverkūzeno „Bayer“ komandai.

Šeimininkams du įvarčius pelnė Marco Reusas, po vieną – Raphaelis Guerreiro ir Paco Alcaceris. Beje, pastarasis kol kas mušė visuose Bundeslygos turuose ir savo sąskaitoje turi jau penkis įvarčius.

Jaunasis Jaydenas Sancho šįkart nepasižymėjo, tačiau atliko rezultatyvų perdavimą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„RB Leipcig“ – Miuncheno „Bayern“

Čempionato lyderių dvikovoje „RB Leipzig“ ir Miuncheno „Bayern“ dvikova baigėsi taikiai – lygiosiomis 1:1.

Robertas Lewandowskis jau trečią rungtynių minutę išvedė bavarus į priekį, tačiau trečią pirmojo kėlinio pridėtą minutę rezultatą išlygino Emilis Forsbergas, realizavęs vienuolikos metrų baudinį.

Turnyrinėje lentelė Leipcigo klubas išliko pirmoje vietoje (10 tšk.), o pergalę iškovojusi „Borussia“ (9 tšk.) aplenkė „Bayern“ (8 tšk.) ir dabar rikiuojasi antra.