„Roma“ iš Italijos futbolo taurės eliminavo „Juventus“ ekipą (nuotraukos)

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: halftime.lt
0

Ketvirtadienio vakarą Italijos taurėje („Coppa Italia“) sužaistos paskutinės ketvirtfinalio rungtynės. Jos vyko tarp Turino „Juventus“ ir „Roma“ ekipų. Mačą rezultatu 2:0 laimėjo „amžinojo miesto“ ekipa.

Pirmasis rungtynių kėlinys tarp šių komandų praėjo gan ramiai. Pasižymėti jame nepavyko nė vienai komandai. Tiesa, labai gerų progų įmušti įvartį ir nebuvo sukurta.

Antra mačo dalis buvo visiškai skirtinga. Tai parodo du įvarčiai, pelnyti į šeimininkų „Juventus“ vartus, bei keitimai, mat treneriai stiprino puolimą.

Pirmą įvartį 65-ą minutę pelnė Mirko Vučiničius: iš Daniele de Rossi tolimą perdavimą gavęs puolėjas  įspūdingu smūgiu iš kairiojo krašto pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

„Juventus“, praleidę įvartį, taip ir nesugebėjo atsitiesti. Per teisėjo pridėtą laiką galutinį tašką padėjo Rodrigo Taddei. Taigi „Roma” pateko į šalies taurės pusfinalį.

„Juventus“ 0 – 2 „Roma“
65' [0:1] Mirko Vucinic
90' [0:2] Rodrigo Taddei