„Roma“ Italijos futbolo pirmenybėse susitvarkė su „Milan“ ekipa

Dešimtą pergalę Italijos elitinės futbolo lygos Serie A 18-ojo turo rungtynėse iškovojo šeštąją vietą užimantis vartininko Tomo Švedkausko „Roma“ klubas, šeštadienį namuose 4:2 (3:0) įveikęs septintojoje pozicijoje esančius „Milan“ futbolininkus.
Tomas Švedkauskas
Tomas Švedkauskas / tuttomercatoweb.com nuotr.
Temos: 3 Roma AS Roma AC Milan

Lietuvis mačui nebuvo registruotas, o įvarčius nugalėtojams pelnė Nicolas Burdisso (13 min.), Pablo Osvaldo (23 min.) ir Erikas Lamela (30 bei 61 min.).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Giampaolo Pazzini (87 min. iš 11 m baudinio) ir Bojanas (88 min.).

Aikštės šeimininkai mačą baigė be iš aikštės pašalinto Marquinhoso (78 min.).

Čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Turino „Juventus“ (44 tšk.) klubas, lenkiantis Mariaus Stankevičiaus Romos „Lazio“ (36 tšk.) ekipą bei „Fiorentina“ (35 taškai) futbolininkus.

Milano „Inter“ klubas namuose paskutinėmis rungtynių minutėmis išsigelbėjo nuo pralaimėjimo prieš „Genoa“ klubą.

Svečiai išsiveržė į priekį 77-ąją minutę po tikslaus Ciro Immobilės smūgio, tačiau Estebanas Cambiasso 85-ąją minutę išplėšė tašką „Nerazzuri“ klubui.

Po šio turo „Inter“ atsilikimas nuo pirmaujančių „Juventus“ padidės dar dviemis taškais, kadangi penktadienį vakare Antonio Contės ekipa išplėšė pergalę prieš „Cagliar“ futbolininkus.

Į antrąją turnyrinės lentelės vietą pakilo minimalią pergalę iškovojęs „Lazio“ klubas. Romos miesto ekipa išvykoje palaužė „Sampdoria“ vienuolikę, įvartį įmušė Hernanesas.

Pergalę taip pat šventė ir „Napoli“ klubas, nutraukęs kelių pralaimėjimų iš eilės seriją. Rungtynių pabaigoje Christianas Maggio pramušė „Siena“ futbolininkų gynybą, o netrukus tris taškus garantavo realizutoas Edinsono Cavani baudinys - 2:0.

Savo varžovus sutriuškino Stephano Jovetičiaus vedamas „Fiorentina“ klubas. „Viola“ išvykoje nepasigailėjo „Palermo“ futbolininkų. Dubliu pasižymėjo minėtasis Jovetičius, vieną pridėjo Gonzalo Rodriguezas - 3:0

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Siena“            18  4  5  9  16:26  11

P.S.: Dėl sutartų rungtynių keturi Italijos elito klubai neteko taškų: „Siena“ – 6, „Atalanta“ bei „Napoli“ – po 2, o „Torino“ ir „Sampdoria“ – po 1.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 14 įvarčių – Stephanas El Shaarawy'us („AC Milan“).