„Roma“ skaudžiai smogė namuose žaidusiems Italijos „Serie A“ lyderiams

Skaudų dūrį patyrė Italijos futbolo pirmenybių lyderis „Napoli“ klubas. „Napoli“ namuose 2:4 nusileido „Roma“ vienuolikei.
„Napoli“ – „Roma“
„Napoli“ – „Roma“ / „Scanpix“ nuotr.

„Napoli“ jau 6-ą susitikimo minutę išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Lorenzo Insigne, tačiau netrukus viskas apsivertė aukštyn kojomis.

„Roma“ dar pirmajame kėlinyje atsakė Cengizo Undero (7 min.) ir Edino Džeko (26 min.) įvarčiais, o po pertraukos dar kartą pasižymėjo E.Džeko (73 min.) ir Diego Perotti (79 min.).

„Napoli“ belgui Driesui Mertensui per teisėjo pridėtą laiką pavyko tik sušvelninti rezultatą.

Įdomu tai, kad „Napoli“ kamuolį kontroliavo 65 proc. laiko ir atliko 22 smūgius („Roma“ – 9).

Taip nutrūko devynių „Napoli“ pergalių Italijos lygoje serija, o keturis įvarčius Neapolio futbolininkai praleido pirmą kartą nuo lapkritį vykusios akistatos su „Manchester City“.

Tiek įvarčių, kiek „Roma“ sumušė per 72 minutes, „Napoli“ buvo praleidęs per paskutines 10 lygos rungtynių kartu sudėjus.

„Roma“ pergalę Neapolyje šventė antrą kartą iš eilės, ir jau keturiose šių komandų akistatose iš eilės pergales iškovojo svečiuose žaidusi komanda.

„Napoli“ su 69 taškais lieka pirmoje vietoje, tačiau dabar yra pavejamas vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusiam Turino „Juventus“ klubui (68 taškai).

Šeštadienį „Juventus“ fantastiškai laimėjo Romoje, kur Paulo Dybalos įvartis per teisėjo pridėtą laiką lėmė pergalę 1:0 prieš vietos „Lazio“.