Romoje – įspūdingas septynių įvarčių trileris ir „Juventus“ triumfas

„Serie A“ pirmenybėse sekmadienio vakarą įvyko įspūdingas mūšis, kuriame Turino „Juventus“ išvykoje panaikino deficitą ir 4:3 nugalėjo „Roma“ futbolininkus.
Turino „Juventus“ futbolininkai švenčia pergalę Romoje
Turino „Juventus“ futbolininkai švenčia pergalę Romoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Romos ekipą į priekį 11-ąją minutę išvedė Tammy Abrahamas, tiksliai smūgiavęs galva po Jordano Varetouto perdavimo.

Po septynių minučių rezultatas tapo lygus – Paulo Dybala gražiu tolimu smūgiu kaire koja nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą.

O po pertraukos prasidėjo įvarčių fiesta. Ją atidarė Henrikhas Mkhitaryanas 48-ąją minutę, kai kamuolys, atsitrenkęs į varžovą, suspurdėjo tinkle.

Lorenzo Pellegrini įspūdingu šūviu baudos smūgiu 53-ąją minutę pasiuntė šeimininkų sirgalius į ekstazę ir atrodė, kad „Roma“ įsirašys tris taškus.

Bet „Juventus“ turėjo kitokią nuomonę. Manuelis Locatelli 70-ąją, o Dejanas Kulusevskis 72-ąją minutėmis įsmeigė po įvartį ir žaibiškai rezultatas tapo vėl lygus.

Turino ekipą į priekį po varžovo nesėkmingo žaidimo išvedė Mattia De Sciglio 77-ąją minutę, o „Roma“ turėjo galimybę dar kartą atstatyti lygybę, mat ranka baudos aikštelėje sužaidė ir antrą geltoną kortelę priešais save išvydo Matthijsas de Ligtas.

Vis dėlto L.Pellegrini smūgiuotą baudinį atrėmė Wojciechas Szczesny.

Po šios pergalės „Juventus“ su 38 taškais rikiuojasi penktoje turnyro lentelės vietoje, „Roma“ turi 32 taškus ir yra septinta.

Čempionate pirmauja 49 taškus turintis Milano „Inter“ klubas, sekmadienį 2:1 nugalėjęs Romos „Lazio“.