Rooney: įvartis ir trauma

Atidėtose Anglijos futbolo pirmenybių rungtynėse trečiadienį šalies čempiono titulą ginantis „Manchester United“ klubas namie 1:0 įveikė „Wigan Athletic“ ekipą, tačiau neteko Wayne'o Rooney.
W.Rooney pelnė įvartį, bet jo pasirodymas dėl traumos truko vos 8 minutes
W.Rooney pelnė įvartį, bet jo pasirodymas dėl traumos truko vos 8 minutes. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vienintelį įvartį šiose rungtynėse pirmą minutę pelnė W.Rooney (devintą šį sezoną), tačiau jau aštuntą minutę turėjo palikti aikštę dėl traumos. Vietoj jo rungtynes tęsė Carlosas Tevezas.

„Manchester United“ nepralaimi ir įvarčio į savo vartus nepraleidžia jau devintose rungtynėse iš eilės. Raudonieji velniai su 44 taškais „Premier“ lygoje pakilo į antrą vietą ir tik dviem taškais atsilieka nuo vienu maču daugiau žaidusio „Liverpool“ klubo. Į trečią poziciją su 42 taškais smuktelėjo Londono „Chelsea“ komanda.

Tikėkimės, kad jis greitai grįš į aikštę.

„Wayne'as pelnė gerą įvartį, bet gavo traumą, tikėkimės, kad jis greitai grįš į aikštę“, – gyrė savo auklėtinį nugalėtojų treneris seras Alexas Fergusonas. Kaip vėliau paaiškėjo, W.Rooney patempė kirkšnies sausgyslę ir žaisti negalės maždaug tris savaites.

Gali būti, kad „Manchester United“ komandai savaitgalį pavyks užimti pirmą vietą turnyro lentelėje, jeigu sugebės nugalėti „Bolton Wanderers“ futbolininkus.

20. „West Bromwich Albion“ 21 13 17:37 18

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 14 įvarčių – Nicolas Anelka („Chelsea“).