Rumunijos čempionate „Steaua“ su Giedriumi Arlauskiu startavo pergalingai

Pergale 2014-2015 metų Rumunijos futbolo pirmenybes pradėjo čempionės titulą ginanti Bukarešto „Steaua“ vienuolikė su vartininku Giedriumi Arlauskiu.
Giedrius Arlauskis
Giedrius Arlauskis / V.Januškos/LFF.lt nuotr,

Šeštadienį pirmosiose rungtynėse „Steaua“ futbolininkai varžovų aikštėje 3:1 (1:1) nugalėjo į šalies futbolo elitą sugrįžusį Bukarešto „Rapid“ klubą.

Visą susitikimą svečių vartus gynęs lietuvis 21-ąją minutę buvo įspėtas.

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Danielo Pancu (23 min.) smūgio, tačiau dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino Claudiu Keseru (28 min.), o antrajame kėlinyje po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Adrianas Popa (66 min.) bei Alexandru Chipciu (72 min.).

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas