Rumunijos lygos rungtynėse varžovas nokautavo Giedrių Arlauskį

Sekmadienio Rumunijos futbolo lygos rungtynėse tarp Bukarešto „Steau“ ir Klužo CF įvyko itin nemalonus suidūrimas po kurio nokautuotas liko lietuvis Giedrius Arlauskis.
Giedrius Arlauskis po susidūrimo
Giedrius Arlauskis po susidūrimo / youtube.com nuotr.

Bukarešto ekipos ir Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis pirmojo kėlinio pabaigoje bandė atmušti iš aikštės gilumos perduotą kamuolį ir išbėgo iš baudos aikštelės. Jis rankomis pasiekė kamuolį, tačiau varžovų futbolininkas Sergiu Negrut kojomis įvažiavo į pašokusį lietuvį ir jį nokautavo.

Vartininkui buvo suteikta pagalba ir jis galėjo tęsti rungtynes, o pavojingai žaidusiam futbolininkui buvo parodyta raudona kortelė.

Lietuvio klubas laimėjo rungtynes 1:0 po Cristiano Tanases įvarčio 15-ąją minutę.