2016-06-16 12:01

Rusai su nerimu laukia UEFA sprendimo: nustatytas fejerverką įžiebęs sirgalius

Ketvirtadienį visa Rusijos futbolo visuomenė su nerimu laukia UEFA sprendimo dėl Lilyje vykusių antrųjų B grupės rungtynių tarp Rusijos ir Slovakijos metu uždegto fejerverko. Vieną įspėjimą rusai jau gavo po dvikovos su anglais, tad yra nedidelė tikimybė, kad po trečiadienio incidento šios šalies rinktinė gali būti šalinama iš čempionato.
Rusija – Slovakija
Rusija – Slovakija / „Scanpix“ nuotr.

Paaiškėjo, kad žmogus, užžiebęs Rusijos gerbėjų sektoriuje ugnį, yra iš Kazanės atvykęs Azamatas Sadykovas.

Į Prancūziją jis atvyko kaip Rusijos Federacijos sirgalių sąjungos organizacijos narys.

Kartu su juo į Prancūziją buvo išsiųstas ir su Rusijos sirgaliais dirbti turėjęs Kazanės „Rubin“ specialistas Dmitrijus Chrisanovas.

Oficialų sprendimą dėl Lilio įvykių UEFA atstovai priims ketvirtadienį.

Priminsime, kad po mačo su anglais Rusijos futbolo sąjunga gavo 150 tūkst. eurų baudą ir įspėjimą, kad pasikartojus panašiems atvejams dar kartą, rinktinė bus šalinama iš pirmenybių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą