Rusijos futbolininkų žaidimu nusivylęs ekspertas išėjo iš studijos: „Tai – mėšlas“

Buvęs Maskvos „Spartak“ futbolininkas Jevgenijus Lovčevas buvo toks nusivylęs Rusijos rinktinės žaidimu lemiamose rungtynėse dėl patekimo į pasaulio čempionatą su Kroatija, kad paliko televizijos studiją per pertrauką.
Aleksandras Golovinas ir kiti Rusijos futbolininkai nusivylę po rungtynių Kroatijoje. / „Scanpix“/ITAR-TASS nuotr.

Rusijos futbolininkai sekmadienį nusileido Kroatijai išvykoje 0:1 ir paleido šansą užimti pirmąją vietą grupėje ir iškart patekti į 2022 metų pirmenybes Katare.

Rusai liko antri grupėje, o tai reiškia, kad jiems teks žaisti atkrintamosiose varžybose.

Viskas dar atrodė kitaip rungtynėse Kroatijoje, kur po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 0:0 – lygiosios tenkino rusus, nes išlaikę tokį rezultatą, jie būtų likę pirmi grupėje.

Tačiau „Spartak“ veteranas Jevgenijus Lovčevas buvo nepatenkintas Rusijos komandos gynybiniu žaidimu, kokį matė ir per pirmą kėlinį.

„Jūs manote, kad tai normalus futbolas? – susiginčijęs su kitais televizijos laidos vedėjais karščiavosi J.Lovčevas. – Jūs juk apgaudinėjate liaudį, kad pas mus normalus futbolas.

Tai – mėšlas, suprantate!“

Laidos vedėjai bandė jį tikinti, kad siekiant lygiųjų, rezultatas 0:0 yra normalus.

„Koks dar normalus žaidimas, tu nesi matęs normalaus futbolo“, – rėžė J.Lovčevas.

Jis atsikabino mikrofonus ir nusprendė palikti studiją nelaukdamas antrojo kėlinio ir rungtynių aptarimo.

„Jūs tikrai išeinate?“ – paklausė jo laidos vedėjas.

„Aišku, išeinu, o ką tu galvoji? – pakavosi daiktus buvęs „Spartak“ futbolininkas. – Sėdėti ir durnių namus žiūrėti...“

Netrukus paaiškėjo, kad J.Lovčevo prasta nuojauta pasiteisino.

Rusijos futbolininkai netyčia įsimušė įvartį lietaus merkiamoje aikštėje ir pralaimėjo itin svarbias rungtynes Kroatijoje 0:1.

Valerijaus Karpino treniruojama rinktinė dar turės galimybę patekti į Katarą, bet laukia atkrintamųjų kovų slenkstis.

Jau dabar aišku, kad atkrintamosiose dėl patekimo į pasaulio čempionatą (be rusų) žais Portugalija, Švedija, Velsas, Škotija ir Šiaurės Makedonija. Likusios šešios komandos paaiškės po atrankos finišo.