Rusijos futbolo pirmenybėse – lietuvių klubų pergalės

Sėkmingai Rusijos pirmajame futbolo divizione sekmadienį žaidė ir pergales iškovojo visi trys klubai su lietuviais.
Deividas Šemberas
Deividas Šemberas / BFL/Tomo Lukšio nuotr.

Tryliktą pergalę 21-ose rungtynėse iškovojo antrą vietą devyniolikos komandų turnyre užimantis Deivido Šembero Vladikaukazo „Alanija“ (43 tšk.) klubas, namuose 1:0 (0:0) privertęs pasiduoti penkioliktojoje pozicijoje esančius Nalčiko „Spartak“ (24 tšk.) futbolininkus.

Iki 85-os minutės žaidęs lietuvis 82-ą minutę buvo įspėtas, o pergalingą įvartį įmušė Tamašas Priskinas (70 min.).

Čempionate pirmauja Saransko „Mordovija“ (46 tšk.) futbolininkai, o trečioje vietoje liko Tulos „Arsenal“ (34 tšk.) ekipa, svečiuose 0:3 (0:2) pralaimėjusi į penktąją vietą pakilusiai bei Valdo Ivanausko treniruojamai Chabarovsko „SKA-Energija“ (33 tšk.) komandai.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Andrejus Murninas (13 min.), Nathanas Junioras (30 min.) ir Vasilijus Karmazinenka (54 min.).

Į šeštąją vietą Maskvos „Torpedo“ (32 tšk.) vienuolikė su gynėju Tomu Mikuckiu, svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjusi dešimtąją poziciją užimantį Orenburgo „Gazovik“ (29 taškai) klubą.

Visą susitikimą žaidusiam T. Mikuckiui 28-ą minutę parodyta geltona kortelė.

Svečių gretose nebuvo registruoti vartininkas Saulius Klevinskas bei puolėjas Tadas Labukas, o po įvartį nugalėtojams pelnė Igoris Ševčenka (7 min.) ir Viktoras Svežovas (90+2 min.).