S.Kerla nuostabiu tolimu smūgiu įrašė tris taškus „Sūduvai“

Nerezultatyvus aštuntasis A lygos turas baigėsi minimalia Marijampolės „Sūduvos“ pergale 1:0 prieš Vilniaus „Riterius“, tačiau įvarčių deficitą su kaupu kompensavo vienintelis Lietuvos čempionų tikslus smūgis, kurio autoriumi tapo Semiras Kerla.
Semiras Kerla
Semiras Kerla / Sauliaus Čirbos nuotr.

Rezultatyvi suvalkiečių ataka 69 min. prasidėjo nuo tolimo vartų sargo Ivano Kardumo perdavimo – kamuolys surado Semirą Kerlą, kurio tikslus smūgis iš maždaug 20 metrų nepaliko jokių vilčių sostinės ekipos vartininkui.

Išsigelbėti rungtynėms artėjant prie pabaigos „Sūduvai“ tampa įprasta praktika. Praėjusiame ture A lygos čempionai trečią pridėtą antro kėlinio minutę išplėšė pergalę prieš „Kauno Žalgirį“, o mače prieš Vilniaus „Žalgirį“ tašką iškovojo pasižymėdami 95 min.

7 pergales per 8 susitikimus iškovoję marijampoliečiai savo aršiausius varžovus – Vilniaus „Žalgirį“ – lenkia jau aštuoniais taškais.

Vilniečiai vakar 0:0 neįveikė Gargždų „Bangos“.

„Riteriai“, kurie jau spėjo atsisveikinti su vyriausiuoju treneriu ir klubo direktoriumi, užima priešpaskutinę penktą vietą.