Publikuota: 2018 rugpjūčio 27d. 01:12

S.Ramoso gražuolis baudinys ir „Real“ pergalė Žironoje

Sergio Ramosas
„Scanpix“ nuotr. / Sergio Ramosas

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 2-ajame ture antrą pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa, svečiuose 4:1 pranokusi „Girona“ futbolininkus. Žironos futbolininkai praėjusį sezoną savoje aikštėje „karalius“ buvo nugalėję 2:1.

Kad lengva nebus ir šį kartą, parodė rungtynių pradžia. 16-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Borja Garcia.

Net ir įmušę įvartį, „Girona“ futbolininkai sėkmingai laikėsi žaidimo plano ir pavojingai kontratakavo.

Visgi dvi apmaudžios klaidos gynyboje iškovoti bent taško neleido.

39-ąją minutę Marco Asensio uždirbo pirmą baudinį, kurį labai efektingu smūgiu „Panenka“ realizavo Sergio Ramosas.

51-ąją minutę M.Asensio dar sykį pasinaudojo šiurkščia šeimininkų gynėjų klaida ir perėmęs kamuolį baudos aikštelėje efektingai griuvo bei uždirbo dar vieną baudinį.

Jį ir užtikrintai realizavo Karimas Benzema.

59-ąją minutę jau Garethas Bale'as aplenkė visus gynėjus ir pelnė trečią įvartį, o 81-ąją sėkmingai asistavo K.Benzema, šiam mušant ketvirtą.

Po pergalės „Real“ turi 6 taškus ir su „Barcelona“ pirmauja čempionate.

Kitame sekmadienio mače „Sevilla“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis su „Villarreal“.

15min iš Ploješčio Sportas

Dūrį Rumunijoje apibendrinęs E.Jankauskas: „Ši lyga mums akivaizdžiai per kieta“

Aktualu

Kubos diktatorius Fulgencio Batista, atvėręs kelią kitam tironui – Fideliui Castro

Sportas

Sausa serija tęsiasi: bedantė Lietuva sumušta Rumunijoje

Gyvenimas

Vyrams brazilišką depiliaciją atliekanti meistrė: apie iškrypėlius, sugriautus mitus ir erekciją

Sportas

Bušido kovos: pergalingas S.Maslobojevo sugrįžimas, 5 nokautai ir turko akibrokštas, kokio nėra buvę

Aktualu

Kelyje iš Panevėžio į Vilnių „Toyota“ susidūrė su elniu

Gazas

Tragedija prie Balėnų visuomenėje sukėlė sąmyšį – reikia amerikietiškos tvarkos?

24sek

Treneris po išsprūdusios pergalės prieš Rusiją: „Mes verti Europos čempionato“

Popscenos princesė Monique koncertu Vilniuje pristatė po ilgų kūrybinių išgyvenimų gimusį albumą

Interviu Mokslas.IT

Dangiškieji akmenys kolekcininkų rankose virsta ir filosofija, ir prabanga

Verslas

JAV prekybos karas jau varo verslą iš Kinijos – bet ne į Ameriką

Tarp bušido turnyro gerbėjų – ir kovų menus pamilusi Erika Vitulskienė, ir Egidijus Dragūnas

24sek

Kaip apmaudu: stebint A.Saboniui ir A.Kirilenkai Lietuva neatsilaikė prieš Rusiją

Inga Stumbrienė už dalyvavimą grožio konkurse Dominikoje karūnos sulaukė Lietuvoje

Gyvenimas

15 veislių šunų, kurių lojimas niekam nepridarys rūpesčių

Gyvenimas

Mylimojo smurtą bei vadovo priekabiavimą patyrusi Vilma: „Jaučiausi be kaltės kalta“

Interviu Kultūra

D.Vaitiekūnas: apie rašytojo debiutą pirmoje klasėje ir geriausias skaitytas knygas

Verslas

Trišalė taryba dar kartą diskutuos dėl MMA didinimo

Futbolininko M.Žaliūko ir N.Sudarytės vestuvės – koplyčioje, dainuojant I.Zasimauskaitei

Gyvenimas

Specialistai: moteris gali ir nesužinoti, kad buvo nėščia

Aktualu

Pasaulį pakeitę popiežių vizitai

Aktualu

Prezidento rinkimai: V.Ušackas ginasi dar neapsisprendęs, G.Nausėdai ne visi sutinka padėti

Lietuvos vaikai sulaukė moderniausio raumenų atrofijos gydymo

15min recenzija Kultūra

Knygos recenzija. (Ne)regima būties ir buities meditacija

Verslas

Meksikos verslininkas už 99 mln. JAV dolerių nori nusipirkti prezidentinį lėktuvą

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?