S.Ramoso gražuolis baudinys ir „Real“ pergalė Žironoje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 2-ajame ture antrą pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa, svečiuose 4:1 pranokusi „Girona“ futbolininkus. Žironos futbolininkai praėjusį sezoną savoje aikštėje „karalius“ buvo nugalėję 2:1.
Sergio Ramosas
Sergio Ramosas / „Scanpix“ nuotr.

Kad lengva nebus ir šį kartą, parodė rungtynių pradžia. 16-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Borja Garcia.

Net ir įmušę įvartį, „Girona“ futbolininkai sėkmingai laikėsi žaidimo plano ir pavojingai kontratakavo.

Visgi dvi apmaudžios klaidos gynyboje iškovoti bent taško neleido.

39-ąją minutę Marco Asensio uždirbo pirmą baudinį, kurį labai efektingu smūgiu „Panenka“ realizavo Sergio Ramosas.

51-ąją minutę M.Asensio dar sykį pasinaudojo šiurkščia šeimininkų gynėjų klaida ir perėmęs kamuolį baudos aikštelėje efektingai griuvo bei uždirbo dar vieną baudinį.

Jį ir užtikrintai realizavo Karimas Benzema.

59-ąją minutę jau Garethas Bale'as aplenkė visus gynėjus ir pelnė trečią įvartį, o 81-ąją sėkmingai asistavo K.Benzema, šiam mušant ketvirtą.

Po pergalės „Real“ turi 6 taškus ir su „Barcelona“ pirmauja čempionate.

Kitame sekmadienio mače „Sevilla“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis su „Villarreal“.