2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

S.Skvernelis po susitikimo su LFF vadovais davė pažadą

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius ir LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius ketvirtadienį apsilankė pas premjerą Saulių Skvernelį, su kuriuo aptarė kitų metų rudenį Lietuvoje vyksiantį Pasaulio salės futbolo čempionatą.
Saulius Skvernelis
Saulius Skvernelis / LRVK | Darius Janutis nuotr.

Federacijos vadovai pristatė premjerui S.Skverneliui vykstantį pasiruošimą šiam pasaulinio lygio renginiui, kylančius iššūkius ir laukiančius darbus. Vyriausybės vadovo teigimu, tokio aukšto lygio renginys yra svarbus ne tik šalies futbolo bendruomenei, bet ir visai valstybei, todėl Ministras Pirmininkas patikino, kad Lietuva deramai pasirengs Pasaulio salės futbolo čempionatui ir jis įvyks sklandžiai.

„Džiaugiamės premjero dėmesiu ir parama šiam didžiuliam renginiui – ypač malonu, kad Ministras Pirmininkas sutiko tapti čempionato globėju. Toks vieno iš valstybės vadovų dėmesys neabejotinai svarbus įgyvendinant pasaulinio lygio renginį“, – sakė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

LRVK | Darius Janutis nuotr./Edgaras Stankevičius ir Tomas Danilevičius
LRVK | Darius Janutis nuotr./Edgaras Stankevičius ir Tomas Danilevičius

„Mūsų valstybė yra sukaupusi didelę įvairių tarptautinių renginių patirtį ir ši patirtis federacijai bus ypač naudinga, todėl noriu padėkoti Ministrui Pirmininkui ir Vyriausybei už pagalbą rengiantis čempionatui. Glaudus LFF bendradarbiavimas su Vyriausybe bei didžiųjų miestų savivaldybėmis, leidžia teigti, kad šiam įvykiui pasirengsime tinkamai ir Lietuva užtikrins puikias sąlygas sportininkams bei sirgaliams“, – pažymėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Susitikimo dalyviai taip pat pabrėžė ir miestų, kuriuose vyks čempionatas, įsitraukimo svarbą. Pasak susitikime dalyvavusio Vyriausybės kanclerio Algirdo Stončaičio, Vilniui, Kaunui ir Klaipėdai toks renginys yra unikali galimybė pristatyti savo miestus iš įvairių pasaulio šalių atvyksiantiems sirgaliams bei nacionalinėms komandoms.

Pasaulio salės futbolo čempionatas vyks kitų metų rugsėjo 12 – spalio 4 dienomis. Numatyta, kad varžybos vyks trijuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čempionate ketina varžytis 24 nacionalinės komandos, kurios paaiškės kitų metų pavasarį, pasibaigus atrankos varžyboms į finalinį etapą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką