Lietuvoje neregėta salės futbolo fiesta prasidėjo „Vyčio“ kluptelėjimu

Kauno „Vytis“ pasirodymą Futsal Čempionų lygos Elitiniame etape pradėjo nesėkme. Lietuvos salės futbolo čempionai 2:5 (0:3) nusileido Belgijos čempionei „Halle Gooik“ ekipai.
Salės futbolo Čempionų lygos rungtynės: Kauno „Vytis“ – „Halle-Gooik“ (Belgija)
Salės futbolo Čempionų lygos rungtynės: Kauno „Vytis“ – „Halle-Gooik“ (Belgija) / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Temos: 1 Salės futbolas

Pirmasis kėlinys kauniečiams nesusiklostė. Gausiai užpildytoje Alytaus arenoje belgai pirmąjį įvartį mušė 11-ąją minutę, kai kamuolį į tinklą nukreipė Diogo.

Netrukus – 13-ąją minutę – tas pats Diogo sulaukė nuostabaus perdavimo iš gilumos, permetė „Vyčio“ vartininką ir skirtumą padvigubino.

15-ąją minutę Leitao po dar vieno tolimo perdavimo kėlinį uždarė trečiuoju „Halle Gooik“ tiksliu smūgiu.

Antrojo kėlinio starte „Vytis“ sugebėjo pelnyti pirmąjį įvartį, kai Rafa pasiuntė kamuolį į tinklą iš labai aštraus kampo.

Vis tik gera nuotaika Alytaus arenoje ilgai neišsilaikė, mat jau 28-ąją minutę aukščiausią klasę pademonstravo Fernandao, mušęs ketvirtąjį svečių įvartį.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Salės futbolo Čempionų lygos rungtynės: Kauno „Vytis“ – „Halle-Gooik“ (Belgija)

Lietuvos čempionai rungtynių pabaigoje vartininką keitė aikštės žaidėju, o tai vaisių davė 39-ąją minutę, kai Barbosa kamuolį pasiuntė į belgų vartų stačiakampį.

Tašką padėjo Alessandro Patias, kuris penktąjį komandos įvartį pelnė paskutinę mačo minutę.

Pirmosiose šio etapo rungtynėse trečiadienį „Inter“ 5:1 nugalėjo „Dobovec“ klubą.

Būtent su „Dobovec“ ketvirtadienį susitiks Kauno „Vytis“.

Rungtynių eiga. Kauno „Vytis“ – „Halle Gooik“

Antras kėlinys. „Vytis“ – „Halle Gooik“

40 min. Belgai padėjo tašką. Visiškai nedengiamas Alessandro Patias nuginklavo vartininką. „Vytis“ vėl atsilieka trimis įvarčiais – 2:5.

39 min. Kiekybinė persvara galiausiai davė vaisių! Barbosa nukreipė kamuolį į tinklą ir sušvelnino atsilikimą – 2:4.

35 min. Kauniečiai vartininką pakeitė aikštės žaidėju ir ėjo rizikos keliu, bet varžovai gynėsi puikiai.

28 min. Įvartis. Nuostabų smūgį atlikęs Fernandao nepaliko vartininkui jokių šansų. Kauniečių deficitas vėl išaugo – 1:4.

25 min. ĮVARTIS! Rafa atidaro „Vyčio“ įvarčių sąskaitą smūgiu iš labai aštraus kampo. „Vyčio“ atsilikimas mažėja – 1:3.

20 min. Prasidėjo antras rungtynių kėlinys!

Pirmas kėlinys. „Vytis“ – „Halle Gooik“ 0:3

15 min. Trečiasis įvartis į kauniečių vartus. Dar vienas puikus tolimas perdavimas, po kurio kamuolį į vartus nukreipė Leitao. „Vyčio“ deficitas auga – 0:3.

14 min. Dar dvi neblogos „Vyčio“ progos, bet atsidaryti vis tik nepavyksta.

13 min. Koks įvartis! Nuostabaus perdavimo sulaukęs Diogo perkėlė kamuolį per vartininką. Kauniečių atsilikimas didėja – 0:2.

12 min. Kokią progą turėjo „Vytis“! Tačiau Isaacas šanso neišnaudojo.

11 min. Pirmas įvartis. Kamuolį praradęs „Vytis“ spėjo grįžti į gynybą, bet Diogo nuginklavo kauniečių vartininką. Alytuje šeimininkai atsilieka – 0:1.

8 min. Svečiai sukūrė kelias iš eilės pavojingas progas, tačiau „Vytį“ gelbėjo ir vartininkas, ir sėkmė.

5 min. Prabėgo penkios minutės, tačiau įvarčių nei viena komanda dar nepelnė – 0:0.

1 min. Rungtynės prasidėjo! Alytuje atmosfera – puiki, o „Vytis“ bandė kastis lik varžovų vartų.