Stebuklo nebus – Kauno „Vytis“ antrą kartą pralaimėjo Čempionų lygoje

Kauno „Vytis“ ketvirtadienį patyrė antrą pralaimėjimą UEFA salės futbolo Čempionų lygos elitiniame etape ir prarado šansus patekti į finalo ketvertą. Alytuje Kauno klubas 1:2 nusileido „Dobovec“ ekipai iš Slovėnijos.
Salės futbolo Čempionų lygos rungtynės: Kauno „Vytis“ – „Halle-Gooik“ (Belgija)
Salės futbolo Čempionų lygos rungtynės: Kauno „Vytis“ – „Halle-Gooik“ (Belgija) / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Pačioje rungtynių pradžioje kelias geras progas spėjo susikurti „Vyčio“ futbolininkas Rafa, tačiau varžovai trečiąją minutę atsakė įvarčiu. Pasižymėjo Alenas Fetičius.

Antrojo kėlinio pradžioje Rokas Mordejus padvigubino slovėnų pranašumą, o traumą patyrė „Vyčio“ žaidėjas Ericsonas Santosas.

Paskutinę minutę paguodos įvartį „Vyčiui“ įmušė Sandrinho.

Lietuvos salės futbolo čempionai pirmame mače trečiadienį 2:5 (0:3) nusileido Belgijos čempionei „Halle Gooik“ ekipai.

Slovėnijos klubas „Dobovec“ pirmose rungtynėse 1:5 nusileido Madrido „Inter“.

Pirmose ketvirtadienio rungtynėse Alytuje Madrido klubas 4:3 palaužė „Halle Gooik“ ir įsitvirtino pirmoje A grupės vietoje.

Elitiniame Čempionų lygos etape Kauno „Vytis“ žaidžia pirmą kartą istorijoje.

Į finalo ketvertą pateks tik grupės nugalėtoja.

Šeštadienį Kauno „Vytis“ pasirodymą baigs akistata su viena geriausių salės futbolo komandų „Inter“.

Rungtynių eiga

Antrasis kėlinys: „Vytis“ – „Dobovec“ 1:2

40 min. Paskutinę minutę paguodos įvartį įmušė Sandrinho.

22 min. Antrojo kėlinio pradžioje Rokas Mordejus padvigubino slovėnų pranašumą. Prieš įvartį traumą patyrė ir žaisti nebegalėjo Ericsonas Santosas.

Pirmasis kėlinys: „Vytis“ – „Dobovec“ 0:1

20 min. Po pirmojo kėlinio pirmauja Slovėnijos klubas. „Vytis“ susikūrė bent kelias pavojingas progas, bet jų neišnaudojo. Kėlinio pabaigoje „Vyčio“ vartininkas Olinha gelbėjo nuo labai pavojingo smūgio.

3 min. Pačioje rungtynių pradžioje pasižymėjo Alenas Fetičius, išvedęs Slovėnijos klubą į priekį. Pirmąją minutę neblogą progą susikūrė ir „Vyčio“ žaidėjas Rafa, bet smūgis buvo blokuotas.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai