Šaltas dušas: „Man Utd“ vos išsigelbėjo prieš tris mėnesius nelaimėjusį varžovą

Trečiadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje sužaistas vienas iš 8-ojo turo nukeltas mačas, kuriame „Manchester United“ savo aikštėje 2:2 sužaidė su „Leeds United“ futbolininkais.
Marcelis Sabitzeris
Marcelis Sabitzeris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau 55-ąją dvikovos sekundę kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė devyniolikmetis italas Wilfriedas Gnonto.

Nors Mančesterio komanda vėliau ir buvo aktyvesnė, įmušti išlyginamojo įvarčio nepavyko.

O štai antrasis kėlinys vėl prasidėjo pagal labai panašų scenarijų. 49-ąją minutę po olando Crysencio Summerville'o skerso perdavimo kamuolys lietė Raphaelio Varane'o koją ir įskriejo į šeimininkų vartus.

Tačiau kapituliuoti "Man Utd" atsisakė. 62-ąją minutę Marcusas Rashfordas puikiai smūgiavo galva po tikslaus Diego Daloto perdavimo, o dar po aštuonių minučių įvarčiu blykstelėjo Jadonas Sancho.

„Leeds United“ jau nelaimi net aštuonių „Premier“ lygos mačų iš eilės.

Pastarąją pergalę Lydso komanda iškovojo lapkričio 5-ąją, kai nugalėjo „Bournemouth“.

Po šio mačo „Leeds United“ iš iškritimo zonos pakilo į šešioliktą poziciją. „Manchester United“ užima trečią vietą, nuo lyderio Londono „Arsenal“ atsilieka septyniais taškais ir sostinės komanda dar turi dvejas rungtynes atsargoje.