Sekmadienis „Serie A“ lygoje: 7 rungtynės, 5 nulinės lygiosios ir 4 raudonos kortelės

Trečiąją pergalę Italijos elitinės futbolo lygos (Serie A) šeštojo turo rungtynėse iškovojo ir su 11 taškų į ketvirtą vietą dvidešimties komandų turnyre pakilo Mariaus Stankevičiaus Romos „Lazio“ vienuolikė, sekmadienį namuose 2:1 (0:1) įveikusi į dvyliktąją poziciją smuktelėjusią „AS Roma“ (8 tšk.) ekipą.
Miroslavas Klose
Miroslavas Klose / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštėje nepasirodė.

Rungtynes tiesiog puikiai pradėjo „Roma“ žaidėjai, nes 6-tą minutę Miralemas Pjaničius atliko puikų perdavimą Pablo Danieliui Osvaldo, o šis iš arti pelnė įvartį.

Vėliau tas pats Osvaldo turėjo dar vieną progą, tačiau ja pasinaudoti nesugebėjo. „Lazio“ gretose aktyviai atrodė klubo puolėjai Miroslavas Klose ir Djibrilis Cisse, tačiau jie pirmajame kėlinyje įvarčių nepelnė. To pačio daugiau pirmajame kėlinyje nepadarė ir „Roma“ žaidėjai.

Antrąjį kėlinį daug aktyviau pradėjo „Lazio“ žaidėjai. Klose su Cisse vėl sugebėjo išsiskirti, tačiau lyginamąjį įvartį pelnė ne jie. 51-ą minutę Christianas Brocchi išbėgo vienas prieš vartus, o jį pargriovė Simonas Kjæras.

Taigi, teisėjas gynėjui parodė raudoną kortelę ir paskyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį Andersonas Hernanesas realizavo sėkmingai.

Gavę kiekybinį pranašumą „Lazio“ perėmė žaidimą į savo rankas. Vėl aktyvumu išsiskyrė Klose, kuris kartą pataikė į skersinį. Taip pat aktyvus buvo ir minėtasis Cisse, kuris taip pat sudrebino vartų konstrukcijas.

Toliau iki pat rungtynių pabaigos „Lazio“ bandė spausti „Roma“ ekipą ir jų pastangos nenuėjo veltui. Jau per pridėtinį laiką perdavimą atliko Francelino Matuzalemas, o kamuolį gavęs Klose pasiuntė jį į vartus ir išplėšė pergalę savo ekipai.

Čempionato lydere tapo dvyliktąjį tašką iškovojusi Turino „Juventus“ komanda, sekmadienį svečiuose rungtynes su septintojoje pozicijoje esančia Veronos „Chievo“ (9 tšk.) ekipa baigusi lygiosiomis 0:0.

Taip pat 12 taškų turi ir antroje vietoje esanti „Udinese“, o tašku nuo lyderių atsilieka trečiojoje pozicijoje esanti „Cagliari“ vienuolikė, rungtynes namuose su „Siena“ futbolininkais baigusi lygiosiomis 0:0.

Šalies čempionas „AC Milan“ (8 tšk.) klubas – tryliktas.

Rezultatai:

„Lazio“ 2 – 1 „Roma“
6‘ [0 – 1] Pablo Danielis Osvaldo
51‘ [1 – 1] Andersonas Hernanesas (11 m.)

„Atalanta“ 0 – 0 „Udinese“
Raud. k.: 63‘ Giampiero Pinzi („Udinese“)

20 „Cesena“ 6 0 2 4 2:7 2

P.S. Bergamo „Atalanta“ vienuolikei už reglamento pažeidimus atimti šeši taškai.

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 5 įvarčius – Rodrigo Palacio („Genoa“) bei Sebastianas Giovinco („Parma“).