Sensacija A lygoje: „Trakai“ prarado taškus žaisdami su autsaideriu

Ir toliau savojo žaidimo neranda A lygos vicečempionas „Trakų“ klubas. Ketvirtadienį 7-ojo turo rungtynėse Trakų komanda tik 1:1 svečiuose baigė dvikovą su absoliučiu lygos autsaideriu „Kauno Žalgiriu“.
Rungtynių akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Tiesa, vicečempionai gali džiaugtis iškovoję bent tašką, nes buvo priversti vytis savo priešininkus.

Po 52-ąją minutę pelnyto Roko Krušnausko įvarčio šeimininkai pirmavo, bet 74-ąją minutę Modestas Vorobjovas išgelbėjo „Trakus“ nuo visiško fiasko.

Po šio mačo „Trakai“ turi 10 taškų ir lieka ketvirtoje vietoje.

„Kauno Žalgiris“ su 2 taškais yra paskutinis, aštuntas.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas