Sensacija Anglijoje: „Manchester United“ sudėjo ginklus prieš absoliutų autsaiderį

Trečiadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuotas didžiulis netikėtumas. Čempioniškų ambicijų neslepiantis „Manchester United“ klubas namuose sensacingai 1:2 nusileido absoliučiam autsaideriui „Sheffield United“ klubui.
Harry Maguire'as
Harry Maguire'as / „Scanpix“ nuotr.

„Raudonieji velniai“ šiose rungtynėse turėjo šansą aplenkti kaimynus iš to paties miesto „Manchester City“ futbolininkus, bet patyrę gėdingą nesėkmę su 40 taškų liko antri, o „miestiečiai“ turės šansą susikrauti jau 4 taškų persvarą, kai sužais turimas rungtynes atsargoje.

Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai nuo Šefildo komandos, kuriai tai buvo vos antra pergalė per 20 šio sezono rungtynių, atsiliko dar 23-ąją minutę, kai pasižymėjo Keanas Bryanas.

Harry Maguire'as suteikė vilties Mančesterio ekipos sirgaliams, kai 64-ąją minutę išlygino rezultatą, bet Oliveris Burke'as jau po dešimties minučių sužlugdė „Man Utd“ viltis, išplėšdamas įspūdingą savo komandos pergalę.

„Sheffield United“ klubas po sėkmingų rungtynių su 8 taškais ir toliau išlieka „Premier“ lygos dugne, o nuo artimiausio varžovo „West Brom“ atsilieka trijų taškų skirtumu.

Kitose rungtynėse aukštai turnyrinėje lentelėje įsitaisę Liverpulio „Everton“ ir „Leicester City“ klubai sužaidė lygiosiomis 1:1.

Lesterio futbolininkai po šio mačo yra treti, o mėlynoji Liverpulio komanda žengia septinta.