Sensacija: „Barcelona“ suklupo prieš Vitorijos „Deportivo Alaves“

Lionelis Messi
„Scanpix“/AP nuotr. / Lionelis Messi
0

Netikėtai šeštadienio vakaras pasibaigė „Barcelona“ klubui. Jis namuose 1:2 (0:1) nusileido Vitorijos „Deportivo Alaves“ ekipai.

„Barcelona“ startinėje sudėtyje nežaidė Leonelis Messi, Andresas Iniesta ir Luisas Suarezas.

Pirmieji įvartį įmušė lygos naujokai „Alaves“ futbolininai. 39-ą minutę Deyversonas pasiuntė kamuolį į tinklą.

„Barcelona“ futbolininkas Jeremy Mathieu 37-ą minutę išlygino rezultatą. Lygus rezultatas neišsilaikė nė 20 minučių. Svečiams įvartį 64-ą minutę įmušė Ibrai Gomezas.

Barca antroje rungtynių pusėje į aikštę pradėjo leisti sunkiąją artileriją. 60-ą minutę šeimininkų gretose pasirodė Lionelis Messi, 64-ą Andresas Iniesta, o 66-ą Luisą Suarezą. Šie pakeitimai neišgelbėjo katalonų.

Kiti susitikimai:

„Villarreal“ 2:0 nugalėjo „Malaga“.
Įvarčius nugalėtojams pelnė Jaume Costa 33–ią minutę ir Nicola Sansone 44–ą.

„Sevilla“ 2:1 palaužė „Las Palmas“.
Vienintelį įvartį svečiams 16–ą minutę pelnė Tana. „Sevillia“ išsigelbėjo tik pačioje mačo pabaigoje, kai 89–ą minutę Pablo Sarabia išlygino rezultatą, o per 4–ą pridėto laiko minutę Carlosas Fernándezas įmušė paskutinį mačo įvartį.