Septynių įvarčių trilerį Italijoje laimėjo „Napoli“ futbolo klubas

Sekmadienį Italijos „Serie A” čempionate toliau tęsėsi 31-ojo turo kovos. Sunkią tačiau labai svarbią pergalę iškovojo „Napoli” ekipa, kuri žaisdama namuose po permainingos kovos 4-3 palaužė Romos „Lazio”.
Rungtynių akimirka. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Lazio” komanda po Stefano Mauri ir Goncalveso Andre Diaso įvarčių pirmavo, bet Andrea Dossena ir Edisono Cavani pelnyti įvarčiai rezultatą išlygino ir viskas prasidėjo nuo pradžių.

Vis tik 68-ą minutė „Napoli” žaidėjas Salvatore'as Aronica įsimušė į savus vartus ir „Lazio” komanda vėl ėmė pirmauti. Vis tik 80-ą minutę Giuseppe Biava gavo raudoną kortelę, tad Romos miesto ekipa liko žaisti dešimt prieš vienuolika.

Negana to, iškarto buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į svečių vartus, kurį be didesnio vargo realizavo „Nappli” ekipos puolimo lyderis Edisonas Cavani.

88-ą minutę tas pats Cavani pelnė dar vieną įvartį ir išplėšė savo komandą į priekį. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo pergalingas įvartis „Napoli” ekipai. Verta paminėti, kad per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką Giuseppe Sculli iš „Lazio” komandos buvo pašalintas iš aikštės.