Septynių įvarčių trileris: „Ekrano“ naujokas Arsenijus Buinickis išplėšė panevėžiečiams pergalę Šiauliuose

Panevėžio „Ekranas“ Šiauliuose kone visų rungtynių metu atsilikinėjo nuo kovingai žaidusių „Šiaulių“, tačiau ekraniečiai pademonstravo nugalėtojų mentalitetą ir po puikaus A.Buinickio baudos smūgio jau per pridėtą laiką išplėšė fantastišką pergalę 4:3.

Rungtynės ypač nesėkmingai prasidėjo svečiams iš Panevėžio: jau 2 minutę po baudos smūgio kamuolio skriejimo kryptį pakeitė A. Rimkevičius, kuris išvedė „Šiaulius“ į priekį.

Toliau vyravo dinamiškas futbolas, abejos ekipos ilgai kamuolio neužlaikydavo aikštės viduryje, iškart pereidavo į varžovų aikštės pusę. Kiek dažniau kamuolį kontroliavo ekraniečiai, tačiau pirmame kėlinyje jiems rezultato išlyginti nepavyko.

Antro kėlinio pradžioje, po greito „Šiaulių“ išpuolio, galva pasižymėjo A. Rimkevičius. Tačiau netrukus rezultatą sušvelnino Aurimas Vertelis. 68 min. po kampinio galva įvartį pelnė „Ekrano“ kapitonas Ignas Dedura.

Tai tikrai dar nebuvo pabaiga. Po 7 minučių įvartį pelnė Robertas Vėževičius ir persvėrė rezultatą „Šiaulių“ naudai. 88 minutę rezultatą smūgiu galva išlygino A. Buinickis.

Jau per pridėtą teisėjo laiką tas pats žaidėjas išplėšė pergalę „Ekranui“, tiksliai realizuodamas baudos smūgį. Kamuolys įskriejo į viršutinį vartų kampą.

Švieslentė

„Šiauliai“ 3 4 „Ekranas“
2 min. A.Rimkevičius
56 min. A.Rimkevičius
75 min. R.Vėževičius